Netia
Menu główne

Zarząd

TK Telekom Sp. z o.o.

 

 • Zdzisław Gaca - Prezes Zarządu TK Telekom Sp. z o.o.

  Zdzislaw-Gaca-Prezes-TK-Telekom.jpgPosiada wieloletnie doświadczenie w branży telekomunikacyjnej. W latach 1990-1999 był pracownikiem naukowo-dydaktycznym w Katedrze Ekonomii Politechniki Radomskiej. Związany z grupą Polsat od 1996 r. Pełnił funkcje w organach zarządu i nadzoru w spółkach m.in. z branży telewizyjnej (Cyfrowy Polsat S.A.), radiodyfuzyjnej (RS TV S.A.), telekomunikacyjnej (Sferia S.A.) i finansowej (PTE POLSAT S.A.). Od 2013 r. jest menedżerem w obszarze techniki (Departament Eksploatacji) w Polkomtel Sp. z o.o. W 2014 r. w spółce Market (obecnie Archiplex HRF) przygotował i wdrożył projekt archiwum dla Grupy Cyfrowy Polsat, w ramach którego świadczone są usługi digitalizacji, archiwizacji i zarządzania dokumentami. Jest absolwentem Wyższej Szkoły Inżynierskiej w Radomiu i studiów podyplomowych w zakresie zarządzania w Szkole Głównej Administracji i Zarządzania w Warszawie.
 • Mariusz Ignaciuk - Członek Zarządu TK Telekom Sp. z o.o.

  Posiada wieloletnie doświadczenie na stanowiskach menadżerskich w branży telekomunikacyjnej.

  Jako dyrektor kontrolingu nadzorował w różnym czasie obszary: B2B, sieć, IT, zarządzanie projektami, bezpieczeństwo oraz budżety inwestycyjne spółek. W kilkunastu projektach akwizycyjnych, pełniąc funkcje członka zarządu, odpowiadał za restrukturyzację i integrację przejmowanych spółek i za wyniki finansowe tych projektów. Skuteczny negocjator, otwarty na kompromisy, aby osiągnąć cel.

  Z Grupą Netia związany od 16 lat. W zarządzie TK Telekom od lipca 2015. 

  Wykształcenie: Absolwent Politechniki Warszawskiej (studia magisterskie).
 • Tomasz Kołodziejczyk – Członek Zarządu TK Telekom Sp. z o.o.

  Menedżer z wieloletnim doświadczeniem w branży telekomunikacyjnej.

  Od 2006 r. związany z Grupą Netia. Początkowo pracował na stanowiskach menedżerskich w strukturach regionalnych, w kolejnych latach odpowiedzialny za sprzedaż w segmencie małych i średnich operatorów (ISP) oraz hurtu krajowego i międzynarodowego. Od 2016 r. zarządza Departamentem Sprzedaży B2B w Netii, realizując z sukcesami cele operacyjne i strategiczne Spółki.  Wieloletnie doświadczenie w dziedzinie zarządzania sprzedażą przekłada na praktykę rozwijając w podległych strukturach zaawansowane procesy sprzedaży oraz metodologię zarządzania wynikiem na bazie Net Intake.

  Ukończył studia magisterskie na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego. W Zarządzie TK Telekom od 8 marca 2018 r.