Niestety twoja wersja przeglądarki jest bardzo stara i nie potrafi poprawnie wyświetlić naszej strony.

Chcesz się szybko skontaktować? 801 801 913
Rozwiązania dla sektora energetyki i przemysłu | Biznes Netia
Menu główne
Dlaczego warto zaufać Netii?

W branży energetycznej i przemysłowej stawia się na optymalizację kosztową. Nie tylko w zakresie urządzeń, które stają się bardziej dostępne, ale także wykorzystywanych technologii. Wybierane są takie rozwiązania do obsługi procesów produkcyjnych czy obsługi klientów, które są bardziej wydajne, ale jednocześnie mniej kosztowne dla firmy. Netia dostarcza skalowalne rozwiązania teleinformatyczne, które mogą być dostosowane do wielkości i sezonowości produkcji.

Zaufali nam
Polska Spółka Gazownictwa Sp. z o.o.
Transmisja danych, głosu i video oraz usługi sieci telekomunikacyjnej WAN dla Polskiej Spółki Gazownictwa
pobierz referencje
PKP Linia Hutnicza Szerokotorowa sp. z o.o.
Usługi telekomunikacyjne: telefoniczne, dzierżawy łączy cyfrowych i analogowych, dostępu do Internetu oraz usługi związane z prowadzeniem ruchu kolejowego dla PKP LHS.
zobacz referencje

Główne wyzwania, na które odpowiadamy

Efektywność ekonomiczna

Rozwój branży energetycznej przy zachowaniu jak najniższych kosztów wytworzenia i dostarczenia energii do odbiorców, to nie lada wyzwanie. Oszczędności oczekuje się od wszystkich dostawców, także usług teleinformatycznych. Oferta skalowalnych, elastycznych rozwiązań opartych o chmurę obliczeniową, jest dopiero początkiem do stworzenia kompleksowej propozycji odpowiedniej dla specyfiki danego przedsiębiorstwa.

Bezpieczeństwo danych klientów i ciągłość produkcji

Zapewnienie ciągłości działania procesów produkcyjnych w przedsiębiorstwach, czy ciągłości dostawy energii i gazu, to rzecz istotna szczególnie ze względu na skalę odbiorców. Gwarancja dostępności usług i prowadzenia produkcji w sposób nieprzerwany, to podstawa prowadzenia działalności. O bezpieczeństwo danych odbiorców zadba Netia Data Protection.

Partnerstwo i nowe obszary do współpracy

Potencjałem do współpracy stają się nowe obszary rozwojowe w sektorze energetycznym, takie jak inteligentne systemy oświetleniowe czy pojazdy na prąd. W połączeniu z infrastrukturą światłowodową mogą otworzyć nowy rozdział współpracy z Netią. W sektorze przemysłowym powstaje wiele nowych pomysłów i szybko rozwijających się start up’ów, dla których usługi telekomunikacyjne są kluczowe w dotarciu do nowych klientów. 

Potrzebujesz informacji - skontaktuj się z nami

Dowiedz się więcej

Umów kontakt

Wybierz swój język ×