Usługi telekomunikacyjne i ICT dla nieruchomości | Biznes Netia
Menu główne

Nieruchomości komercyjne

Kompetencje w każdym wymiarze

 

Dlaczeg warto zaufać Netii?

Netia jako Operator Budynkowy świadczy kompleksowo usługi w obiektach komercyjnych. Dotyczy to zarówno budowy całej infrastruktury telekomunikacyjnej, jak i zarządzania nią. 

Z Operatorem Budynkowym współpracują inwestorzy, zarządcy, a także najemcy w danym budynku. Zbiór usług telekomunikacyjnych dla biur i obiektów komercyjnych jest wręcz nieograniczony – począwszy od budowy infrastruktury w budynku, dostarczenia rozwiązań z zakresu IT, bezpieczeństwa czy monitoringu, a skończywszy na wyposażeniu w urządzenia i tzw. fitout.

Główne wyzwania, na które odpowiadamy

Budowa i zarządzanie infrastrukturą

Projektowanie sieci teleinformatycznej w budynku, uzgodnienia z wykonawcą, zarządzanie tą siecią - znajomość zagadnień „od podszewki” to ważny argument w przypadku awarii oraz konieczności zapewnienia ciągłości działania usług telekomunikacyjnych w budynku.

Kompleksowość – rozwiązania pod klucz

Szerokie portfolio usług teleinformatycznych niezbędnych do prowadzenia działalności handlowo-usługowej w centrach handlowych, a także wyposażenie w nowoczesne rozwiązania dla biur, w myśl idei smart working place.

Zarządzanie usług w jednych rękach

Dobra znajomość infrastruktury w budynku i dedykowany opiekun (stały kontakt z jedną osobą) gwarantują szybki czas reakcji na potrzeby Klienta. Jest to też najlepsza osoba do odpowiedzi na nowe wyzwania, możliwe do zastosowania w danym obiekcie.

Dowiedz się więcej!
lub zadzwoń
+ 48 22 35 81 550
 


Wybierz swój język ×