Niestety twoja wersja przeglądarki jest bardzo stara i nie potrafi poprawnie wyświetlić naszej strony.

Chcesz się szybko skontaktować? 801 801 913
Rozwiązania dla sektora medialnego | Biznes Netia
Menu główne
Dlaczego warto zaufać Netii?

W branży mediowej znacząca część odbiorców kieruje się ku mediom online i treściom wideo udostępnianym w serwisach, w tym w społecznościowych, dlatego warto wspierać ten sektor rynku. Netia, jako dostawca Internetu jest łącznikiem ze światem online, ale także partnerem przy udostępnianiu treści i rozpowszechnianiu contentu lokalnego na żywo.

Zaufali nam
ITI Neovision

Świadczenie dla ITI Neovision usług transmisji danych świadczonych na stadionach (mecze Ekstraklasy oraz Ekstraligii).

Pobierz referencję
Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego w Warszawie

Świadczenie usług telekomunikacyjnych w obiektach Urzędu w zakresie budowy i obsługi sieci IP VPN MPLS, transmisji danych Ethernet oraz dostępu do sieci Internet WiFi.

Pobierz referencję
Polska Spółka Gazownictwa Sp. z o.o.

Transmisja danych, głosu i video oraz usługi sieci telekomunikacyjnej WAN dla Polskiej Spółki Gazownictwa

Pobierz referencję

Główne wyzwania, na które odpowiadamy

Szybkość reakcji i gwarancja transmisji

Przy ważnych wydarzeniach transmitowanych w mediach Netia jest w stanie sprostać wielu zadaniom - począwszy od zabezpieczenia sieci w miejscu wydarzenia, poprzez realizację wideo, aż do przesyłu pakietów danych w świat. Udostępnianie treści jest osadzone najczęściej w czasie rzeczywistym i obarczone przez to sporym ryzykiem. Gwarancja niezawodności działania i nieprzerwanej transmisji jest kluczowa. Dlatego warto skorzystać z doświadczonego takiego partnera, jak Netia.

Rozwiązana w świecie online

Przy rozwoju rynku mediowego w kanałach online’owych istotne jest zaplecze technologiczne, które zagwarantuje stały, nieprzerwany dostęp z opcją backupu, szerokie dotarcie do użytkowników sieci oraz bezpieczeństwo przesyłanych informacji.

Usługi on demand

Obowiązujący sposób konsumpcji treści – on demand, wpływa na dostawców usług. Netia podąża za tym trendem, szybko reagując na potrzeby kontentodawców, dostarczając usługi w dowolnym czasie oraz udostępniając przestrzeń do przechowywania bibliotek treści.

Potrzebujesz informacji - skontaktuj się z nami

Dowiedz się więcej

Umów kontakt

Wybierz swój język ×