Netia
Menu główne
Dlaczego warto zaufać Netii?

W branży mediowej znacząca część odbiorców kieruje się ku mediom online i treściom wideo udostępnianym w serwisach, w tym w społecznościowych, dlatego warto wspierać ten sektor rynku. Netia, jako dostawca Internetu jest łącznikiem ze światem online, ale także partnerem przy udostępnianiu treści i rozpowszechnianiu contentu lokalnego na żywo.

Zaufali nam
ITI Neovision

Świadczenie dla ITI Neovision usług transmisji danych świadczonych na stadionach (mecze Ekstraklasy oraz Ekstraligii).

Pobierz referencję
Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego w Warszawie

Świadczenie usług telekomunikacyjnych w obiektach Urzędu w zakresie budowy i obsługi sieci IP VPN MPLS, transmisji danych Ethernet oraz dostępu do sieci Internet WiFi.

Pobierz referencję
Polska Spółka Gazownictwa Sp. z o.o.

Transmisja danych, głosu i video oraz usługi sieci telekomunikacyjnej WAN dla Polskiej Spółki Gazownictwa

Pobierz referencję

Główne wyzwania, na które odpowiadamy

Szybkość reakcji i gwarancja transmisji

Przy ważnych wydarzeniach transmitowanych w mediach Netia jest w stanie sprostać wielu zadaniom - począwszy od zabezpieczenia sieci w miejscu wydarzenia, poprzez realizację wideo, aż do przesyłu pakietów danych w świat. Udostępnianie treści jest osadzone najczęściej w czasie rzeczywistym i obarczone przez to sporym ryzykiem. Gwarancja niezawodności działania i nieprzerwanej transmisji jest kluczowa. Dlatego warto skorzystać z doświadczonego takiego partnera, jak Netia.

Rozwiązana w świecie online

Przy rozwoju rynku mediowego w kanałach online’owych istotne jest zaplecze technologiczne, które zagwarantuje stały, nieprzerwany dostęp z opcją backupu, szerokie dotarcie do użytkowników sieci oraz bezpieczeństwo przesyłanych informacji.

Usługi on demand

Obowiązujący sposób konsumpcji treści – on demand, wpływa na dostawców usług. Netia podąża za tym trendem, szybko reagując na potrzeby kontentodawców, dostarczając usługi w dowolnym czasie oraz udostępniając przestrzeń do przechowywania bibliotek treści.

Chcesz dowiedzieć się więcej?     Zamów kontakt    lub zadzwoń 22 35 81 550
Wciąż nie jesteś pewien? Porozmawiajmy    Zamów kontakt    lub zadzwoń 22 35 81 550


Wybierz swój język ×