Usługi telekomunikacyjne i ICT dla mediów tradycyjnych i mediów online | Biznes Netia
Menu główne

Media

Media tradycyjne a media online

 

Dlaczeg warto zaufać Netii?

W branży mediowej znacząca część odbiorców kieruje się ku mediom online i treściom wideo udostępnianym w serwisach, w tym w społecznościowych, dlatego warto wspierać ten sektor rynku. Netia, jako dostawca Internetu jest łącznikiem ze światem online, ale także partnerem przy udostępnianiu treści i rozpowszechnianiu contentu lokalnego na żywo.

Główne wyzwania, na które odpowiadamy

Szybkość reakcji i gwarancja transmisji

Przy ważnych wydarzeniach transmitowanych w mediach Netia jest w stanie sprostać wielu zadaniom - począwszy od zabezpieczenia sieci w miejscu wydarzenia, poprzez realizację wideo, aż do przesyłu pakietów danych w świat. Udostępnianie treści jest osadzone najczęściej w czasie rzeczywistym i obarczone przez to sporym ryzykiem. Gwarancja niezawodności działania i nieprzerwanej transmisji jest kluczowa. Dlatego warto skorzystać z doświadczonego takiego partnera, jak Netia.

Rozwiązana w świecie online

Przy rozwoju rynku mediowego w kanałach online’owych istotne jest zaplecze technologiczne, które zagwarantuje stały, nieprzerwany dostęp z opcją backupu, szerokie dotarcie do użytkowników sieci oraz bezpieczeństwo przesyłanych informacji.

Usługi on demand

Obowiązujący sposób konsumpcji treści – on demand, wpływa na dostawców usług. Netia podąża za tym trendem, szybko reagując na potrzeby kontentodawców, dostarczając usługi w dowolnym czasie oraz udostępniając przestrzeń do przechowywania bibliotek treści.

Porozmawiaj z nami!
lub zadzwoń
+22 35 81 550
Dowiedz się więcej!
lub zadzwoń
+ 48 22 35 81 550


Wybierz swój język ×