Partnerzy | Biznes Netia
Menu główne

Partnerzy 

Dell Technologies

Dell Technologies i Netia od lat rozwijają usług data center oraz cloud, odpowiadające wymaganiom dużych i średnich Klientów. Infrastruktura dostarczana przez Dell Technologies, wyróżnia się wysoką jakością, która gwarantuje Klientom bezpieczeństwo i ciągłość działania. Dell Technologies jest liderem w budowaniu rozwiązań dla obiektów data center, a Netia jest obecnie w czołówce dostawców usług kolokacyjnych w Polsce. 
 
więcej
VMware

WMware to niekwestionowany lider produkcji oprogramowania do zarządzania środowisk wirtualnych. Środowiska te przygotowane są na potrzeby nawet najbardziej wymagających Klientów. Netia jest Partnerem VMware Cloud Provider. Technologie VMware, wspierające usługi Netii, zapewniają najwyższą wydajność środowisk oraz niezrównane bezpieczeństwo dla danych. 

więcej
Cisco

Cisco jest światowym liderem w dziedzinie technologii sieciowych przeznaczonych do obsługi Internetu. Sprzęt, oprogramowanie i usługi firmy Cisco są wykorzystywane do budowy rozwiązań Netii, które umożliwiają organizacjom podniesienie efektywności w pracy.
więcej
Fortinet

Fortinet to rozpoznawalne na całym świecie rozwiązania security, służące ochronie brzegu łącza i bezpieczeństwu systemów wewnętrznych. Netia, jako partner MSSP (ang. Managed Security Service Provider) dla Fortinet, oferuje Klientom produkty z rodzaju managed UTM , które służą ochronie biznesu i każdego rodzaju działalności. 
więcej
HPE Aruba

HPE Aruba to najwyższej jakości sieci WIFI dla biznesu. Produkty HPE Aruba obsługują bardzo dużą liczbę jednoczesnych połączeń, co pomaga dostarczyć najbardziej wymagającym klientom. Netia udostępnia sieć tysiącom odwiedzających galerie handlowe, podróżnym na dworcach, a także petentom w urzędach administracji publicznej.
więcej
Barracuda Networks

Barracuda oferuje wiodące na rynku rozwiązania bezpieczeństwa zaprojektowane w odpowiedzi na codzienne potrzeby działów IT. Netia jest autoryzowanym partnerem Barracuda Networks oferującym m.in. wysokiej jakości urządzenia do budowy sieci LAN. 
 
więcej
MobileIron

MobileIron na nowo określa definicję bezpieczeństwa mobilnego. Podejście Zero-Trust czynii z rozwiązania tego producenta jedno z najlepszych na rynku. Netia jest pierwszym partnerem MSSP (ang. Managed Security Service Provider) dla MobileIrona w Polsce i drugim w Europie. 

 
więcej
Commvault

Commvault jest producentem oprogramowania do ochrony i zarządzania danymi cyfrowymi. Firma jest rozpoznawalna dzięki oprogramowaniu do tworzenia kopii zapasowych.
Commvault umożliwia firmom najlepsze wykorzystanie chmury oraz jeszcze lepsze zabezpieczenie danych i dostęp do nich.
 
więcej
FAMOC

Famoc oferuje wiodące na rynku rozwiązania do zarządzania urządzeniami mobilnymi, które umożliwiają firmom zdalne kontrolowanie, zarządzanie i zabezpieczanie ich infrastruktury mobilnej. Platforma FAMOC zapewnia zarządzanie zasobami, aplikacjami, bezpieczeństwem i dostępem do danych oraz zdalne wsparcie użytkownika końcowego, zarówno jako rozwiązanie hostowane, jak i on-site.
więcej
AUTENTI

Autenti to platforma do autoryzowania dokumentów i zawierania umów przez Internet. To unikatowe połączenie podpisu elektronicznego, innowacyjnej technologii i środowiska prawnego opartego na przepisach europejskich i krajowych. Z usługi można korzystać nie tylko w relacjach z partnerami biznesowymi (B2B), ale także z konsumentami (B2C) i pracownikami (B2E). To pierwsze tego typu rozwiązanie w Polsce i jedno z nielicznych w Europie.
więcej

Wybierz swój język ×