Partnerzy - Dell Technologies | Biznes Netia
Menu główne
Dell Technologies - Netia
Dell Technologies i Netia od lat rozwijają usługi data center oraz cloud, odpowiadające wymaganiom dużych i średnich Klientów. Infrastruktura dostarczana przez Dell Technologies wyróżnia się wysoką jakością, która gwarantuje bezpieczeństwo i ciągłość działania. Dell Technologies jest liderem w budowaniu rozwiązań dla obiektów data center, a Netia jest obecnie w czołówce dostawców usług kolokacyjnych w Polsce. 
Cloud Service Provider
Program Cloud Service Provider, w którym Netia osiągnęla status GOLD, oznacza, że jest godnym zaufania service providerem, oferującym Klientom zaawansowane rozwiązania serwerowe (Serwery Dedykowane na prywatne potrzeby firm). Korzysta przy tym z serwerów DELL na własne potrzeby i dla chmury publicznej (Netia Compute). Profesjonalne laptopy DELL, oferowane Klientom wraz ze wsparciem technicznym w modelu outsourcingowym (Netia IT Support), wpisują się w trend DaaS (Device as a Service).  
PODCAST:
Starcie gigantów 
W jaki sposób rozwijać firmę technologiczną na coraz bardziej konkurencyjnym, rozszerzającym się rynku? Gdzie powinniśmy szukać przewag konkurencyjnych i jak należy je definiować w dzisiejszych czasach? W tym odcinku rozmawiamy z Dariuszem Piotrowskim - Dyrektorem Generalnym Dell Technologies Polska.
Odsłuchaj podcast
WEBINAR:
IT Support to nie to samo co IT guy
Z jakimi wyzwaniami mierzą się obecnie polskie firmy, chcące optymalizować koszty pracy oraz poszukujące wykwalifikowanych pracowników z branży IT?
Jaka jest rola profesjonalnego sprzętu oraz wsparcia IT w codziennym funkcjonowaniu przedsiębiorstwa i zdalnym zarządzaniu biznesem?
Jak outsourcing IT wpływa na codzienne funkcjonowanie firmy i priorytetyzację celów biznesowych?

Na pytania odpowiadają eksperci: Krzysztof Jaworski z Netii oraz Dariusz Jóźwiak z Dell Technologies.
Obejrzyj webinar
Dell Latitude 9510 2-in-1

Dostępny w modelu abonamentowym ze wsparciem technicznym - od 99 zł.

Dell EMC PowerEdge + VMware

Wybierz swój język ×