Rozwiązania dla branży hotelowej / HoReCa | Biznes Netia
Menu główne

HoReCa

Hojnie dla gości i Twojego hotelu

 

Rozwiązania dla hoteli
Pakiet Netia dla Hoteli to pełen zestaw narzędzi do lojalizacji Klientów, a także, zwiększenia przychodu i zapewnienia ciągłości działania hotelu. Począwszy od udogodnień dla gości takich, jak: TV dla Biznesu z pakietami kanałów do pokoi i stref wspólnych czy wszechobecny bezprzewodowy dostęp do Internetu - Netia WIFI, do rozwiązań, które podnoszą efektywność działalności hotelowej, jak np. zintegrowana komunikacja (Unified Communications) czy platforma marketingowa badająca poprzez WIFI zachowania Klientów i dostarczająca personalizowane treści (WIFI Marketing). 
Porozmawiaj z nami!
lub zadzwoń
+22 35 81 550

Komponenty pakietu Netia dla Hoteli

TV w hotelu

Pakiet 141 pozycji z kontentem telewizyjnym (w tym 90 kanałów emitowanych w jakości HD), wybierany oddzielnie dla pokoi i do miejsc wspólnych, jak np. lobby bar. Dodatkowo możliwość emisji własnego kontentu hotelowego.

Platforma telewizyjna

Platforma do zamawiania różnych usług dostępnych poprzez menu telewizora np. zamówienie dań z restauracji czy umówienie wizyty w SPA. Poprzez platformę możliwe jest także odtwarzanie treści (np. filmów, zdjęć) z własnego telefonu.

WIFI i narzędzia marketingowe

WiFi to bezpłatny Internet w każdym miejscu obiektu. To niezmierna wygoda dla gości, którzy niekiedy pracują w hotelu, albo w spokoju przeszukują Internet. WIFI jest także kanałem przesyłania na telefony gości dedykowanych treści reklamowych i potencjalne źródło przychodów dla właściciela budynku.

Wszechobecna komunikacja

Swobodna komunikacja telefoniczna na dowolnym urządzeniu (telefonie, tablecie, na laptopie) umożliwia ciągły kontakt z gośćmi hotelowymi i kontrahentami. Wraz ze stałym dostępem do Internetu, tworzą zintegrowany pakiet w taryfie „no limit”, który jest przewidywalny finansowo i dostępny non stop.

Ciągłość działania

Zbudowana w hotelu sieć WAN wymaga narzędzi do optymalizacji ruchu IP oraz zabezpieczeń sieci takich, jak Netia Managed UTM i Netia DNS Shield, które nie tylko zabezpieczają transmisję danych, ale chronią użytkowników końcowych przed cyberatakami. 

Zasoby dostępne od ręki

Pełne wsparcie dla infrastruktury teleinformatycznej hotelu nie wymaga utrzymywania działu IT na miejscu, bowiem zespół specjalistów zdalnie, niemal o każdej porze, może rozwiązać problem. To zagadnienie szczególnie interesujące dla obiektów zlokalizowanych na tzw. "pustyni wiedzy informatycznej".

Monitoring wizyjny

Monitoring przemysłowy w obiekcie to obecnie niezbędny element ochrony osób i mienia, zwłaszcza w miejscach o dużej rotacji gości, a także personelu. 

Dowiedz się więcej!
lub zadzwoń
+ 48 22 35 81 550

Wybierz swój język ×