Referencje - Contact Center od Netii | Biznes Netia
Menu główne

Contact Center

Outsourcing i automatyzacja procesów obsługi klienta

 

Dlaczeg warto zaufać Netii?

W branży mediowej znacząca część odbiorców kieruje się ku mediom online i treściom wideo udostępnianym w serwisach, w tym w społecznościowych, dlatego warto wspierać ten sektor rynku. Netia, jako dostawca Internetu jest łącznikiem ze światem online, ale także partnerem przy udostępnianiu treści i rozpowszechnianiu contentu lokalnego na żywo.

Główne wyzwania, na które odpowiadamy

  • Outsourcing obsługi klienta

    Kontakt z klientem z dowolnego miejsca to element strategii outsouringowej, która dotyka zwłaszcza działy telemarketingu i obsługi posprzedażowej. Większość korporacji korzysta z outsourcingu w zakresie tych obszarów, zachowując jednocześnie stałą łączność z call center oraz możliwość elastycznego zarządzania zespołem. Argumentem sprzyjającym rozwojowi branży jest efektywność ekonomiczna takich rozwiązań.

  • Kompleksowość rozwiązań dla konsultantów

    Pracę konsultantów contact center wpiera profesjonalna infrastruktura, obejmująca zaawansowany i komfortowy dla użytkownika sprzęt oraz oprogramowanie, które jest w stanie obsłużyć różne kanały kontaktu tzw. omnichanneling. Gromadzenie danych i ich bezpieczeństwo to kolejny, nieodzowny element pracy call center.

  • Szkolenia i doświadczenie przez wideo

    O jakości pracy w contact center decydują nie tylko dostępne rozwiązania dla konsultantów, ale także możliwości rozwoju osobowego. Nieodzowne są w tym względzie szkolenia oraz kontakt wideo. Wideokonferencje są głównym kanałem komunikacji trenera z konsultantami, a wideoczaty stanowią nowy wymiar obsługi klienta.

Porozmawiaj z nami!
lub zadzwoń
+22 35 81 550


Wybierz swój język ×