Referencje - Contact Center od Netii | Biznes Netia
Menu główne

Contact Center

Outsourcing i automatyzacja procesów obsługi klienta

 

Dlaczego warto zaufać Netii?

Przed branżą contact center stoją nowe wyzwania związane z popytem głównie na zaawansowane usługi teleinformatyczne, wspierające procesy obsługi klienta. Aby sprostać oczekiwaniom rynku, contact center muszą skupić się na wszechstronnej obsłudze klienta automatyzacji procesów mających na celu zwiększenie efektywności obsługiwanych firm oraz wdrożeniu nowoczesnych rozwiązań komunikacji, wykorzystujących różnorodne kanały kontaktu z klientem. Netia dysponuje odpowiednią infrastrukturą do świadczenia tego typu kompleksowych usług.

Zaufali nam
PKP Intercity S.A.
Usługa infolinii dla PKP Intercity – obsługa 50.000-75.000 połączeń przychodzących miesięcznie.
Pobierz referencję
Urząd Komunikacji Elektronicznej
Przygotowanie infrastruktury, świadczenie usług transmisji danych oraz usług WiFi dla jednostek organizacyjnych UKE.
Pobierz referencję
ITI Neovision
Świadczenie dla ITI Neovision usług transmisji danych świadczonych na stadionach (mecze Ekstraklasy oraz Ekstraligii).
Pobierz referencję
Główne wyzwania, na które odpowiadamy

  • Outsourcing obsługi klienta

    Kontakt z klientem z dowolnego miejsca to element strategii outsouringowej, która dotyka zwłaszcza działy telemarketingu i obsługi posprzedażowej. Większość korporacji korzysta z outsourcingu w zakresie tych obszarów, zachowując jednocześnie stałą łączność z call center oraz możliwość elastycznego zarządzania zespołem. Argumentem sprzyjającym rozwojowi branży jest efektywność ekonomiczna takich rozwiązań.

  • Kompleksowość rozwiązań dla konsultantów

    Pracę konsultantów contact center wpiera profesjonalna infrastruktura, obejmująca zaawansowany i komfortowy dla użytkownika sprzęt oraz oprogramowanie, które jest w stanie obsłużyć różne kanały kontaktu tzw. omnichanneling. Gromadzenie danych i ich bezpieczeństwo to kolejny, nieodzowny element pracy call center.

  • Szkolenia i doświadczenie przez wideo

    O jakości pracy w contact center decydują nie tylko dostępne rozwiązania dla konsultantów, ale także możliwości rozwoju osobowego. Nieodzowne są w tym względzie szkolenia oraz kontakt wideo. Wideokonferencje są głównym kanałem komunikacji trenera z konsultantami, a wideoczaty stanowią nowy wymiar obsługi klienta.

 
Dowiedz się więcej!
Zamów kontakt
lub zadzwoń
+22 35 81 550


 


Wybierz swój język ×