Partnerzy - MobileIron | Biznes Netia
Menu główne
MobileIron
MobileIron na nowo określa definicję bezpieczeństwa mobilnego. Podejście Zero-Trust czyni z rozwiązania tego producenta jedno z najlepszych na rynku. Rozwiązanie (Netia Endpoint Management) zabezpiecza urządzenia mobilne, począwszy od sprawdzenia podłączonych urządzeń, przez badanie wszystkich warstw, w których pracuje użytkownik i działają aplikacje, aż po wykrycie, a następnie eliminację zagrożeń. Dostęp do zasobów biznesowych staje się bezpieczny z każdego miejsca na świecie.
Netia jest pierwszym partnerem MSSP (ang. Managed Security Service Provider) dla MobileIron w Polsce i drugim w Europie. Dedykowany zespół sspecjalistów od bezpieczeństwa mobilnego Netii współpracuje ściśle z inżynierami MobileIron wymieniając się wiedzą i doświadczeniem. Nigdy wcześniej bezpieczeństwo mobilne nie było tak istotne. Ważne aby powierzyć je najlepszym.
WEBINAR:
Zero Trust 
Z naszego webinaru dowiesz się o systemach ochrony stosowanych w celu zabezpieczania urządzeń mobilnych (platforma Unified Endpoint Management), o tym jak pozbyć się haseł oraz ochronić chmurę zgodnie z zasadą Zero Sign-On oraz jak zabezpieczyć dowolne urządzenie z systemem iOS lub Android, dowolną aplikację i w dowolnej lokalizacji.
Obejrzyj webinar
ARTYKUŁ:
Na czym polega Zero Trust? 
Tradycyjny model zabezpieczeń, koncentrujący się na zabezpieczeniach brzegu sieci (filozofia budowania tzw. zamku i fosy) w praktyce się nie sprawdza, dlatego populrność zyskuje przekonanie, że organizacje nie powinny automatycznie ufać osobom z wewnątrz ani z zewnątrz sieci.
Przeczytaj artykuł

Wybierz swój język ×