Niestety twoja wersja przeglądarki jest bardzo stara i nie potrafi poprawnie wyświetlić naszej strony.

Chcesz się szybko skontaktować? 801 801 913

Rozwiązania dla sektora sieci handlowych | Biznes Netia

Menu główne

Dlaczego warto zaufać Netii?

Handel detaliczny oraz e-commerce - z punktu widzenia właścicieli marek i ich odbiorców - to równie ważne i wzajemnie uzupełniające się kanały sprzedaży. Netia oferuje szerokie portfolio zaawansowanych usług teleinformatycznych, stanowiących podstawę zarówno efektywnego działania sieci handlowych sprzedających swoje produkty także przez Internet, jak i centrów handlowych, stawiających na komfort, użytkowość i atrakcyjność swoich obiektów. Zaspokajamy potrzeby w zakresie infrastruktury i usług telekomunikacyjnych, bezpieczeństwa, a także analityki zachowań i preferencji zakupowych – tak, aby satysfakcja klientów końcowych przełożyła się na wzrost ich lojalności.

Główne wyzwania, na które odpowiadamy

Elastyczne rozwiązania

Różnorodne są formy prowadzonej działalności handlowej, a kupujący celowo wybierają różne pod względem wielkości sklepy, w zależności od swoich potrzeb. Aby sprostać tak różnym gustom i przyzwyczajeniom zakupowym, właściciele potrzebują bardzo elastycznych rozwiązań usprawniających obsługę klientów.

Innowacyjne podejście do oferty

Kluczem sukcesu sprzedażowego jest często właściwa ekspozycja produktów i odpowiedź na aktualne potrzeby klientów. Różnorodność oferty i oczekiwań odbiorców wymaga od dostawców świadczenia innowacyjnych usług, które wspierają promocję produktów oraz personalizują przekaz. Takie rozwiązania posiada Netia.

Marketing po WIFI

Informacje o klientach są dla właścicieli sklepów kluczowym zasobem. Sieć WLAN jest idealnym narzędziem do zbierania danych o klientach, ich zachowaniach oraz doskonałym kanałem komunikacji z konkretną grupą zainteresowanych odbiorców.

Potrzebujesz informacji - skontaktuj się z nami

Umów kontakt z doradcą

Wybierz swój język ×