Wideokonferencje z Netia Video Anywhere w czasie COVID-19 | Biznes Netia
Menu główne

Netia Video Anywhere sposobem na rozwój biznesu i dostępu do najwyższych kompetencji w dobie walki z COVID-19.

28 grudnia 2020, Autor: Krzysztof Jaworski, Kierownik Produktu - Netia S.A.
Od przemysłu lotniczego po sztuczną inteligencję, od biotechnologii po nanotechnologię, sukces w dziedzinie zaawansowanych technologii zależy od znalezienia sposobów na skrócenie czasu wprowadzenia na rynek. W globalnej gospodarce zasoby badawczo-rozwojowe, inżynieryjne i produkcyjne muszą bezproblemowo współpracować w wielu strefach czasowych, przez całą dobę, aby wprowadzać innowacje przed konkurencją.
 
 
   

Dzięki usłudze wideokonferencji organizacje pracują mądrzej z dowolnego miejsca. Platforma współpracy wideo - VidyoConnect łączy wysoko wykwalifikowanych ekspertów i umożliwia natychmiastowe włączenie wielu interesariuszy do dowolnego projektu w ramach najwyższej dostępnej jakości usług konferencyjnych.

 

W miarę jak świat reaguje na epidemię COVID-19, Vidyo, dostawca unikalnej technologii kodowania obrazu i dźwięku dla usługi Netia Video Anywhere, zobowiązuje się do wspierania wysiłków organizacji w zakresie zarządzania ryzykiem.

 

Dzięki swojej długiej historii wspierającej sektor opieki zdrowotnej, finansowej, rządowej, technologicznej i usług terenowych, oferuje wysoce skalowalną i dostosowywalną platformę wideo. Sprawia, że wewnętrzne przepływy pracy pozostają odporne na ewentualne zakłócenia i pozostają w kontakcie z klientami, aby świadczyć wirtualne usługi twarzą w twarz.

 

Dla każdego pracownika służby zdrowia najważniejsza jest ochrona personelu pierwszej linii i innych pacjentów przed przenoszeniem potencjalnie śmiertelnej infekcji. Vidyo zostało zaprojektowane tak, aby wspierać scenariusze, w których pacjenci są izolowani, a zasoby medyczne dostępne, w zasadzie bez ograniczeń. Pielęgniarki i lekarze mogą zdalnie diagnozować i leczyć pacjentów na całym świecie.

 

Przykładem jest VidyoConnect Patient Room Experience - specjalnie opracowane rozwiązanie telemedyczne z myślą o obsłudze pacjentów. Dzięki łatwemu w użyciu interfejsowi, rozwiązanie to umożliwia pacjentom samowystarczalność w dołączaniu do wizyt wideo. Ponadto oprogramowanie to umożliwia zaangażowanie rodziny w poprawę przestrzegania zaleceń terapeutycznych przez pacjentów. Rozwiązanie to może wspierać wykonywanie wirtualnych obchodów, zdalnego monitorowania oddziału intensywnej terapii i konsultacji multidyscyplinarnych.

 

Więcej na temat samej technologii i szerszego zastosowania wideokonferencji znajdziecie Państwo w specjalnej strefie wiedzy „Youtro”- "Nowa metoda kodowania H264/MPEG-4 SVC na rynku usług wideokonferencyjnych" oraz na stronie internetowej, dedykowanej usłudze Netia Video Anywhere.

 

Formularz kontaktowy

Zostaw swoje dane kontaktowe, a nasz przedstawiciel handlowy
wkrótce skontaktuje się z Tobą

Formularz kontaktowy

Zostaw swoje dane kontaktowe, a nasz przedstawiciel handlowy
wkrótce skontaktuje się z Tobą

Inne formy kontaktu

 • alt1

  Infolinia dla nowych klientów
  (Codziennie 8:00 - 18:00)
  +48 22 35 81 550

 • alt2

  Obsługa klienta i wsparcie techniczne
  (Dostępne 24/7)
  801 801 999
  biznes@netia.pl

 • alt3

  Adres korespondencyjny Netia S.A.
  skr. pocztowa nr 597
  40-950 Katowice S105

Polecane treści:

Wybierz swój język ×