Tarcza rozwiązań dla biznesu | Biznes Netia
Menu główne

Tarcza rozwiązań dla biznesu

18 maja 2020, Autor: Netia

Jedną z kluczowych umiejętności wymagających prowadzenia biznesu odnoszącego sukcesy jest zdolność do ciągłego dostosowywania się do obecnie panujących warunków. Aby utrzymać silną pozycję na rynku, na którym funkcjonujemy w dzisiejszych czasach, należy mierzyć się z niezliczoną ilością wyzwań, które dotyczą wielu aspektów działalności, w tym procesów wewnętrznych jak i zewnętrznych firmy.

Ostatnie wydarzenia związane z wybuchem pandemii koronawirusa zaskoczyły wszystkich. Dynamicznie rozwijająca się sytuacja zmusiła większość przedsiębiorstw do całkowitej zmiany modelu funkcjonowania – zarówno pod względem organizacji procesów, jak i komunikacji. Już dziś obserwujemy procesy, które zmieniają obraz rynku, który znaliśmy do tej pory. Dotychczas firmy starały się uzyskać szeroko definiowaną przewagę konkurencyjną poprzez zwiększanie atrakcyjności  swoich produktów i usług oraz zdobywanie nowych rynków. Okazuje się, że w obecnej sytuacji te działania już nie wystarczają. Na skutek ostatnich wydarzeń czynnikiem determinującym pozycję rynkową firmy coraz częściej staje się umiejętność płynnego przejścia do systemu pracy zdalnej oraz rozwój infrastruktury, która zapewni ciągłość i dostępność narzędzi pracy oraz świadczonych usług.

 

 
 
 
    W odpowiedzi na pandemię koronawirusa Netia przygotowała tarczę rozwiązań dla biznesu

 

Opracowując nowe rozwiązania, w Netii zawsze staramy się dostosowywać je nie tylko do obecnych, ale również do przyszłych wyzwań, przed którymi stoi biznes. Rozumiejąc potrzeby przedsiębiorców, w odpowiedzi na coraz bardziej uwydatniającą się potrzebę mobilności i wielozadaniowości, opracowaliśmy tarczę rozwiązań dla biznesu, która ułatwi Twojej firmie dostosowanie się do nowych realiów funkcjonowania. W skład dedykowanego pakietu dla przedsiębiorców wchodzą najnowsze rozwiązania związane z obszarem cyberbezpieczeństwa, mobilności oraz usługami Cloud. Tacza rozwiązań dla biznesu to także przystępne warunki korzystania z usług oraz zredukowane opłaty na start – wszystko, co zapewni płynną transformację Twojego biznesu.

 

 

Tarcza rozwiązań dla biznesu - jak wspomagamy naszych Klientów?

 
netia-compute.jpg
 

Coraz więcej firm otwiera się na dystrybucję produktów i usług poprzez kanał e-commerce. Utrzymujący się trend wzrostowy w zakresie tworzenia sklepów internetowych przybrał na sile, wraz z ostatnimi wydarzeniami. Taki model działania to dla wielu przedsiębiorstw nie tylko szansa, ale wręcz konieczność, która pozwoli utrzymać się na rynku. Odpowiadając na te potrzeby, specjaliści z Netii przygotowali ofertę usług chmurowych Netia Compute, które stworzą stabilną chmurową przestrzeń dla rozwoju Twojego biznesu. Nasi eksperci nie tylko przygotują stabilny hosting dla Twoich zasobów, ale także podzielą się wiedzą odnośnie wdrażania rozwiązań w obszarach sieciowych i aplikacyjnych. Dzięki naszym rozbudowanym ośrodkom Data Center, Netia Compute zapewnia stabilność w przetwarzaniu danych, niezależnie od występujących okresowo obciążeń Twojego sklepu. Wdrożenie naszego rozwiązania to również dobra metoda uniknięcia dodatkowych kosztów związanych z budową infrastruktury IT, inwestycją w sprzęt oraz rozwojem kompetencji w organizacji – płacisz tylko za to, czego używasz (zamiana CAPEX na OPEX).
 

Specjalna oferta została przygotowana również dla usług chmurowych Netia Compute. W ramach promocji Cudna Cena Cloud’a serwery wirtualne dostępne są już od 28 zł netto miesięcznie!

 
  
 


nva2.jpg

 

Wyzwanie pracy mobilnej to nie tylko konieczność stałego dostępu do danych – to także potrzeba utrzymania solidnej i nieprzerwanej komunikacji zarówno ze swoim zespołem, jak i z klientami. W skład naszej tarczy rozwiązań dla biznesu wchodzi rozwiązanie Netia Video Anywhere (NVA). Dzięki NVA organizuj profesjonalne wideokonferencje, niezależnie od miejsca w którym jesteś oraz stabilności łącza, do którego aktualnie posiadasz dostęp – dzięki zastosowaniu nowej metody kodowania (H264). Organizuj spotkania, przesyłaj pliki i prowadź zdalne prezentacje używając Netia Video Anywhere. Rozwiązanie dostarczane jest w dedykowanym modelu obejmującym okres na start za 1 zł netto miesięcznie.


 

tab3_format-(1).jpg
 
 

 

NEM.jpg
 

W obecnych czasach coraz częściej podczas pracy zdalnej wykorzystujemy nasze smartfony oraz inne urządzenia mobilne. Często są to nasze prywatne smartfony, na których przechowujemy dane oraz aplikacje firmowe. W takim modelu pracy pojawia się potrzeba nie tylko zabezpieczenia zasobów firmowych ale także spójnego administrowania danymi zgromadzonymi na naszych nośnikach. W odpowiedzi na powyższe potrzeby wraz z naszymi partnerskimi firmami (Famoc, MobileIron) opracowaliśmy rozwiązania Netia Endpoint Management, usprawniające pracę i bezpieczeństwo na urządzeniach mobilnych:

 

tab4_format-(1).jpg
 


 
paperless.jpg
 

Sprawne zorganizowanie obiegu dokumentów w firmie pomaga w optymalizacji i przyśpieszeniu kluczowych procesów. Dzięki sprawnemu przepływowi dokumentacji możemy szybciej dostarczać oferowane przez nas usługi oraz usprawnić obsługę klienta. Dzięki naszemu rozwiązaniu -
Netia Paperless zyskasz możliwość dzielenia się dokumentacją firmową w chmurze. Netia Paperless to nie tylko bezpieczeństwo i magazyn dokumentów w modelu „chmurowym”, ale także moduł pozwalający na automatyzację procesów akceptacji i dystrybucji dokumentów. W ramach programu tarczy rozwiązań dla Biznesu zapewniamy specjalny okres startowy usługi.

 
tab5_format-(1).jpg
 
 
 
NDP-(1).jpg
 

Praca w coraz szybszym tempie oraz awarie sprzętowe są często przyczyną przypadkowej utraty danych. Na tego typu zdarzenia narażona jest w większym stopniu zdecentralizowana firma pracująca w modelu zdalnym, który znacznie ogranicza działania zespołów IT. Aby zapewnić bezpieczeństwo Twoich danych firmowych, Netia opracowała dedykowane rozwiązanie Netia Data Protection stanowiące zaawansowany system backupu. Korzystając z tego rozwiązania zyskujesz pewność, że kluczowe dane, znajdujące się na urządzeniach pracowników, nie przepadną bezpowrotnie w wyniku awarii sprzętu lub ich omyłkowego usunięcia. W ramach tarczy rozwiązań dla Biznesu oferujemy:

 

Formularz kontaktowy

Zostaw swoje dane kontaktowe, a nasz przedstawiciel handlowy
wkrótce skontaktuje się z Tobą

Formularz kontaktowy

Zostaw swoje dane kontaktowe, a nasz przedstawiciel handlowy
wkrótce skontaktuje się z Tobą

Inne formy kontaktu

 • alt1

  Infolinia dla nowych klientów
  (Codziennie 8:00 - 18:00)
  +48 22 35 81 550

 • alt2

  Obsługa klienta i wsparcie techniczne
  (Dostępne 24/7)
  801 801 999
  biznes@netia.pl

 • alt3

  Adres korespondencyjny Netia S.A.
  skr. pocztowa nr 597
  40-950 Katowice S105

Polecane treści:

Wybierz swój język ×