Security Roadshow w Katowicach
Menu główne

Security Roadshow

28 września 2023 r. g. 10:00
 

Cykl spotkań pt. Security Roadshow organizowany jest przez Netię i Partnerów technologicznych, wspierających rozwiązania cyberbezpieczeństwa oferowane w ramach linii NetiaNext.
Serdecznie zapraszamy na spotkanie w Mysłowicach organizowane wspólnie z Fortinet.

Gościom spotkania zaprezentujemy, w jaki sposób zbudować cybertarczę w oparciu o rozwiązania Fortinet oraz jak mitygować zagrożenia we współpracy z zespołem Security Operations Center Netii. W praktyce pokażemy, jak nasi specjaliści monitorują systemy bezpieczeństwa u klienta oraz chronią w chmurze Netii ruch sieciowy, m.in. blokując niebezpieczne wiadomości i wątpliwe witryny. 

Zarejestruj się już teraz – liczba miejsc jest ograniczona! 

Organizatorzy

Security Roadshow w Mysłowicach

  • logo Netia
  • Logo Fortinet
  • Logo Netianext

28 września 2023 r. godz. 10:00
Szyb Bończyk, ul. Bończyka 13, Mysłowice

AGENDA
 

10:00 Rejestracja i powitanie

 

10:30 "Zarządzane bezpieczeństwo w ofercie NetiaNext” – Arkadiusz Łysik, Netia

 

11:00 "Strategie defensywne - cyberbezpieczeństwo w czasach niepewności" – Tomasz Łużak, Netia

 

11:30 "Fortinet Security Fabric - integracja rozwiązań w świecie bezpieczeństwa" – Michał Kędzierski, Fortinet

 

12:15 "Mam UTM i czy jestem bezpieczny?” - Paweł Szymkowicz, Netia

 

12:45 "Od phishingu po ataki AI - cyberbezpieczeństwo w praktyce" - Tomasz Turba, Securitum

  

13:30 Lunch i networking


       

Zarejestruj się na wydarzenie

Prelegenci:

Arkadiusz Łysik

Dyrektor Działu Sprzedaży Zaawansowanych Rozwiązań ICT, Netia


Absolwent ekonomii na Akademii Obrony Narodowej oraz zarządzania na SGH, członek (ISC)2.
Menedżer z ponad 20-letnim stażem w branży IT i Telco. Posiada wieloletnie doświadczenie w doradztwie klientom komercyjnym oraz instytucjom publicznym. W Netii odpowiada za sprzedaż rozwiązań ICT, koncentrując się w szczególności na rozwiązaniach z obszaru cyberbezpieczeństwa.
Tomasz Łużak

Kieronik Produktu - Cyberbezpieczeństwo, Netia


Absolwent SGH w Warszawie oraz międzynarodowego programu CEMS MIM. W Netii odpowiedzialny za rozwój oferty usług cyberbezpieczeństwa IT. Od początku kariery zawodowej związany z branżą telekomunikacyjną - wcześniej pracował w Tele2, Exatel i T-Mobile. Ekspert w tworzeniu zaawansowanych rozwiązań ICT w medelu usługowym dla klientów biznesowych. Prelegent na różnych konferencjach oraz autor publikacji poświęconych tematyce bezpieczeństwa teleinformatycznego.
Michał Kędzierski

Inżynier Bezpieczeństwa, Fortinet


Security Architect, specjalista w dziedzinie najnowszych zagrożeń w cyfrowym świecie. Dodatkowo posiada 15-letnie doświadczenie w branży bezpieczeństwa i telekomunikacji, gdzie zajmował się projektowaniem i uruchamianiem rozwiązań związanych z bezpieczeństwem.
Paweł Szymkowicz

Kierownik Działu Utrzymania Usług ICT, Netia


Absolwent Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa w Poznaniu z ponad 15-letnim doświadczeniem w zarządzaniu usługami na rynku telco. W Netii pracuje od 2017 r. i zarzadza zespołem, który dostarcza, utrzymuje i monitoruje usługi bezpieczeństwa oferowane w ramach NetiaNext. Posiada liczne certyfikaty z obszaru bezpieczeństwa, w tym m.in. Fortinet NSE4, NSE5, NSE7 oraz CompTIA Security+, Członek Stowarzyszony ISSA Polska.
Tomasz Turba

Specjalista ds. bezpieczeństwa, Securitum


Autor kilku innowacyjnych szkoleń o tematyce cyberbezpieczeństwa oraz wielokrotny laureat nagród za publikacje na temat bezpieczeństwa IT. Współpracował z wieloma instytucjami jako konsultant do spraw zabezpieczeń, pentester i inspektor RODO. Zdobył duże doświadczenie jako szef zespołu CSIRT. Redaktor portalu sekurak.pl.

Jak dojechać?

Wybierz swój język ×