Security Roadshow w Katowicach
Menu główne

Security Roadshow

28 września 2023 r. g. 10:00
 

Dziękujemy za udział w spotkaniu z cyklu Security Roadshow, które odbyło się 28 września 2023 w Mysłowicach. 


 

Przekazujemy do pobrania prezentacje Netii oraz naszych Partnerów.
Zachęcamy do kontaktu z prelegentami lub poprzez skrzynkę: cybersecurity@netia.pl

Organizatorzy

Security Roadshow w Mysłowicach

  • logo Netia
  • Logo Fortinet
  • Logo Netianext
  • Exclusive Networks

Prelegenci:

Arkadiusz Łysik

Dyrektor Działu Sprzedaży Zaawansowanych Rozwiązań ICT, Netia


Absolwent ekonomii na Akademii Obrony Narodowej oraz zarządzania na SGH, członek (ISC)2.
Menedżer z ponad 20-letnim stażem w branży IT i Telco. Posiada wieloletnie doświadczenie w doradztwie klientom komercyjnym oraz instytucjom publicznym. W Netii odpowiada za sprzedaż rozwiązań ICT, koncentrując się w szczególności na rozwiązaniach z obszaru cyberbezpieczeństwa.
Tomasz Łużak

Kierownik Produktu - Cyberbezpieczeństwo, Netia


Absolwent SGH w Warszawie oraz międzynarodowego programu CEMS MIM. W Netii odpowiedzialny za rozwój oferty usług cyberbezpieczeństwa IT. Od początku kariery zawodowej związany z branżą telekomunikacyjną - wcześniej pracował w Tele2, Exatel i T-Mobile. Ekspert w tworzeniu zaawansowanych rozwiązań ICT w medelu usługowym dla klientów biznesowych. Prelegent na różnych konferencjach oraz autor publikacji poświęconych tematyce bezpieczeństwa teleinformatycznego.
Piotr Jagielski

Stanowisko, Firma S.A.

Ekspert w obszarze Ekspert w obszarze Ekspert w obszarze Ekspert w obszarze Ekspert w obszarze Ekspert w obszarze Ekspert w obszarze
Michał Kędzierski

Inżynier Bezpieczeństwa, Fortinet


Security Architect, specjalista w dziedzinie najnowszych zagrożeń w cyfrowym świecie. Dodatkowo posiada 15-letnie doświadczenie w branży bezpieczeństwa i telekomunikacji, gdzie zajmował się projektowaniem i uruchamianiem rozwiązań związanych z bezpieczeństwem.
Paweł Szymkowicz

Kierownik Działu Utrzymania Usług ICT, Netia


Absolwent Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa w Poznaniu z ponad 15-letnim doświadczeniem w zarządzaniu usługami na rynku telco. W Netii pracuje od 2017 r. i zarzadza zespołem, który dostarcza, utrzymuje i monitoruje usługi bezpieczeństwa oferowane w ramach NetiaNext. Posiada liczne certyfikaty z obszaru bezpieczeństwa, w tym m.in. Fortinet NSE4, NSE5, NSE7 oraz CompTIA Security+, Członek Stowarzyszony ISSA Polska.
Tomasz Turba

Specjalista ds. bezpieczeństwa, Securitum


Autor kilku innowacyjnych szkoleń o tematyce cyberbezpieczeństwa oraz wielokrotny laureat nagród za publikacje na temat bezpieczeństwa IT. Współpracował z wieloma instytucjami jako konsultant do spraw zabezpieczeń, pentester i inspektor RODO. Zdobył duże doświadczenie jako szef zespołu CSIRT. Redaktor portalu sekurak.pl.

Wybierz swój język ×