Niestety twoja wersja przeglądarki jest bardzo stara i nie potrafi poprawnie wyświetlić naszej strony.

Chcesz się szybko skontaktować? 801 801 913
Optymalne rozwiązania dla pracy zdalnej | Biznes Netia
Menu główne
Potrzebujesz stałej łączności ze zdalnymi pracownikami? Jak to osiągnąć?
Netia Unified Communications łączy tradycyjną telefonię z najnowszymi rozwiązaniami opartymi o smartfony, tablety i komputery, tworząc wygodne dla użytkownika narzędzie do komunikacji w dogodnym dla siebie miejscu.  Więcej o Netia Unified Communications
Chcesz zapewnić komfortową i efektywną pracę zdalną? Jakie narzędzia temu służą?
Wybierz profesjonalny sprzęt Dell w modelu opexowym, a laptopy skonfiguruje i będzie obsługiwać zdalny zespół specjalistów IT (24/7/365). Więcej o Netia IT Support
Chcesz mieć pewność, że dane firmowe będą bezpieczne i dostępne przez 24h?  Jak się zabezpieczyć?
Rozwiązania bezpieczeństwa na różne sytuacje, w różnych okolicznościach i miejscach, zabezpieczające nie tylko dane firmowe, ale i sprzęt. Więcej o Netia Managed UTM
WEBINAR:
Zdalny Pracownik
Dowiedz się w jaki sposób zapewnić efektywną i bezpieczną pracę z domu oraz poznaj rozwiązania, które zwiększą mobilność Twojego biznesu.

Zagadnienia omawia ekspert: Krzysztof Jaworski z Netii.
Obejrzyj webinar
PAKIET praca zdalna

Profesjonalne narzędzie komunikacyjne, które pozwala na zdalną pracę na różnych urządzeniach (telefon komórkowy, laptop czy tablet) i dostępność pod jednym numerem telefonu stacjonarnego. Poza rozmowami telefonicznymi możliwe jest prowadzenie wideokonferencji, udostępnianie plików i chat - czyli zintegrowana komunikacja (Unified Communications) za połowę ceny
Do tego profesjonalny sprzęt marki Dell i wsparcie zdalnego specjalisty IT (Netia IT Support) - za 117,66 zł netto/mies. 

Cały pakiet 5 stanowisk w konfiguracji home office
kosztuje tylko 713,30 zł netto/mies. 
PAKIET lepsza komunikacja 

Bez telefonu komórkowego ani rusz (karty SIM są  ofercie Netia Mobile). Bez Internetu bezprzewodowego tym bardziej (Netia WiFi). Wszystko dla większego komfortu, ale i lepszej komunikacji. Jeśli dołączyć do tego połączenia wideo w jakości HD (Netia Video Anywhere), to praca z domu wydaje się bezproblemowa. Pełną obsługę spraw Klientów i komunikację  przychodzącą z wielu kanałów, można teraz prowadzić z jednego miejsca - Netia Contact Center.
PAKIET bezpieczeństwo

Swobodne surfowanie zapewnia Netia DNS Shield, która chroni, na poziomie chmury Netii, przed dostępem do niepożądanych treści. Całościowo nad bezpieczeństwem czuwa Netia Managed UTM, który chroni przed całym spektrum zagrożeń z sieci m.in. poprzez konfigurację Firewall, VPN, Application Control, AntiVirus, Web Filtering itd. 
Przed niepożądanym dostępem uchroni najwyższej jakości klucz zabezpieczeń Netia Data Safe - rozwiązanie szyfrujące używane na całym świecie m.in. przez wyspecjalizowane służby bezpieczeństwa.
Na "wszelki wypadek" zawsze polecany backup w chmurze - Netia Data Protection.   
 
PAKIET niezawodny sprzęt 

Do laptopa zapewnionego w PAKIECIE "praca zdalna" potrzebny okazać się może dodatkowy sprzęt typu: monitor, klawiatura, mysz, sprzęt peryferyjny, słuchawki, speakerphone itd. Wybór spośród kilkunastu opcji od czołowych producentów Dell i Logitech, dostarczony wprost do domowego biura.
Chcesz dowiedzieć się więcej?     Zamów kontakt    lub zadzwoń 22 35 81 550
Wciąż nie jesteś pewien? Porozmawiajmy    Zamów kontakt    lub zadzwoń 22 35 81 550