Niestety twoja wersja przeglądarki jest bardzo stara i nie potrafi poprawnie wyświetlić naszej strony.

Chcesz się szybko skontaktować? 801 801 913
Webinar Netia Endpoint Management | Biznes Netia
Menu główne

Webinar Netia Endpoint Management

20 stycznia 2020, Autor:
W jaki sposób zmienia się obecna rzeczywistość? Do niedawna mówiąc o dynamicznym rozwoju technologii mieliśmy na myśli głównie rozwój komputerów. Dziś komputery zostają już w dużej mierze zastępowane urządzeniami typu mobile - takimi jak smartfony czy tablety. Wraz ze wzrostem wielozadaniowości tych urządzeń rośnie również liczba danych, które są przez nas na nich przechowywane.
   

 

Zdecydowana większość użytkowników smartfonów wykorzystuje je zarówno do celów prywatnych jak i biznesowych. Coraz bardziej powszechnym staje się zjawisko obsługi rachunków bankowych, płatności, kwestii urzędowych oraz biznesowych z poziomu aplikacji w telefonie. Ilość danych, które gromadzą nasze smartfony stale wzrasta, co niesie za sobą potrzebę coraz lepszego ich zabezpieczenia - szczególnie w obliczu szybkiego rozwoju cyberprzestępczości prowadzącej do coraz częstszych przypadków utraty danych.

Zapraszamy na Webinar: "Netia Endpoint Management: mobilność pod kontrolą" ,w ktorym nasi eksperci odpowiadają na pytanie w jaki sposób ułatwić prowadzenie biznesu i stać się "mobilnym" bez ograniczeń, a jednocześnie zapewnić ochronę urządzeń mobilnych, aplikacji i danych. 

 

 
Zobacz skrót z webinaru

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych rozwiązaniach?
Skontaktuj się z naszym doradcą

Może Cię również zainteresować...

Komentarze
Skip Navigation Links.
Internet Symetryczny

Wybierz swój język ×