Security Roadshow Wrocław
Menu główne

Security Roadshow

Dostrzec co niewidoczne w sieci

27 marca 2024 r. g. 10:00
 

Cykl spotkań pt. Security Roadshow organizowany jest przez Netię i Partnerów technologicznych, wspierających rozwiązania cyberbezpieczeństwa IT oferowane w ramach linii NetiaNext. Serdecznie zapraszamy na spotkanie we Wrocławiu organizowane wspólnie z Fortinet.

Podczas wydarzenia omówimy najnowsze zagrożenia w sieci i ich wpływ na biznes. Jako odpowiedź wskażemy na konkretne rozwiązania security - od najprostszych firewalli po zaawansowane usługi, w tym Security Operations Center. Wraz z naszym Klientem pokażemy, w jaki sposób praktycznie zbudować system obronny firmy, a przedstawiciel Fortinet wskaże, jak integrować różne rozwiązania bezpieczeństwa w jednej organizacji.
W wystąpieniu radczyni prawnej poruszone zostaną ważkie kwestie związane z wymogami dyrektywy NIS2, która, jak się okazuje, dotknie znacznie więcej podmiotów niż pierwotnie sądzono.
 
Zarejestruj się już teraz – liczba miejsc jest ograniczona! 

Organizatorzy Security Roadshow we Wrocławiu

27 marca 2024 r. godz. 10:00
Hotel Monopol
ul. H. Modrzejewskiej 2, 50-071 Wrocław

AGENDA
 

9.45 Rejestracja i powitanie

 

10.00 "Zarządzane bezpieczeństwo w ofercie NetiaNext” - Arkadiusz Łysik, Netia

 

10.30 "Cena czyni cuda?" – Piotr Jagielski, Netia 

 

11.00 "Jak podział i monitorowanie sieci pomogą spełnić wymagania NIS2?" - Michał Kędzierski, Fortinet

 

11.30 Przerwa kawowa

 

11.45 "Ktoś nie śpi, żeby spać mógł ktoś" - Paweł Szymkowicz, Netia 

      

12.15 CASE STUDY z Security Operations Center - Sebastian Warczygłowa, Netia; Jan Ferdek, Bidfood; Piotr Moroz, Netia

             

12.45 Przerwa kawowa

 

13.00 "Jak skutecznie przygotować się do awarii i kiedy Disaster Recovery w chmurze nie wystarczy?" - Adam Kowalczyk, Netia

 

13.30 "NIS2 - dlaczego warto przygotować się do wdrożenia już teraz?" - Agnieszka Wachowska, Traple Konarski Podrecki i Wspólnicy

 

14.30 Lunch i networking

Zarejestruj się na wydarzenie

Prelegenci:

Arkadiusz Łysik
Dyrektor Działu Sprzedaży Zaawansowanych Rozwiązań ICT, Netia

Absolwent ekonomii na Akademii Obrony Narodowej oraz zarządzania na SGH, członek (ISC)2.
Menedżer z ponad 20-letnim stażem w branży IT i Telco. Posiada wieloletnie doświadczenie w doradztwie klientom komercyjnym oraz instytucjom publicznym. W Netii odpowiada za sprzedaż rozwiązań ICT, koncentrując się w szczególności na rozwiązaniach z obszaru cyberbezpieczeństwa.
Piotr Jagielski
Kierownik ds. Rozwoju ICT, Netia

Absolwent Politechniki Warszawskiej i Uniwersytetu Łódzkiego.Menadżer związany z rynkiem telekomunikacyjnym od ponad 20 lat. Posiada doświadczenie w budowaniu, dostarczaniu i utrzymywaniu usług z zakresu cyberbezpieczeństwa. W Netii odpowiada za rozwój usług ICT.

Paweł Szymkowicz
Kierownik Działu Utrzymania Usług ICT, Netia

Absolwent Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa w Poznaniu z ponad 15-letnim doświadczeniem w zarządzaniu usługami na rynku telco. W Netii pracuje od 2017 r. i zarzadza zespołem, który dostarcza, utrzymuje i monitoruje usługi bezpieczeństwa oferowane w ramach NetiaNext. Posiada liczne certyfikaty z obszaru bezpieczeństwa, w tym m.in. Fortinet NSE4, NSE5, NSE7 oraz CompTIA Security+, Członek Stowarzyszony ISSA Polska.
Michał Kędzierski
Inżynier Bezpieczeństwa, Fortinet

Security Architect, specjalista w dziedzinie najnowszych zagrożeń w cyfrowym świecie. Dodatkowo posiada 15-letnie doświadczenie w branży bezpieczeństwa i telekomunikacji, gdzie zajmował się projektowaniem i uruchamianiem rozwiązań związanych z bezpieczeństwem.
Adam Kowalczyk
Starszy Kierownik Produktu, Netia S.A.

Od 7 lat w Netii odpowiada za rozwój obszaru Data Center & Cloud. Autor strategii dla usług chmurowych w Netii. Pomysłodawca koncepcji platformy Netia Compute opartej o technologię VMware, która jest najszybciej rosnącą usługą ICT w Netii. Współpracuje z Oktawave w roli Head of Product przy rozwoju usług migracji i zarządzania globalnymi chmurami publicznymi. Absolwent Cybernetyki WAT.

Sebastian Warczygłowa
Kierownik ds. Klientów Kluczowych - Rozwiązania Cyberbezpieczeństwa, Netia

Absolwent Politechniki Wrocławskiej i Studiów Podyplomowych z zakresu Zarządzania Systemami Bezpieczeństwa Informacji na tej samej uczelni. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy dla telcomów oraz integratorów, a obecnie w Netii rozwija sprzedaż rozwiązań z zakresu cyberbezpieczeństwa.
Jan Ferdek
IT Manager, Bidfood (Farutex)

IT Manager w w firmie Bidfood Farutex od 2017 roku. Absolwent Politechniki Wrocławskiej (Wydział Informatyki i Zarządzania).
Piotr Moroz
Dyrektor ds. Usług Bezpieczeństwa, Netia S.A.

Zarządza zespołem reagowania na Incydenty Komputerowe (CSIRT) i Security Operations Center w Netii. Posiada wieloletnie doświadczenie w instytucjach finansowych oraz telekomunikacyjnych w zarządzaniu zespołami oraz wdrażaniu rozwiązań bezpieczeństwa w zakresie cyberbezpieczeństwa, bezpieczeństwa informacji, bezpieczeństwa fizycznego, ciągłości działania, wdrażania ISO 27001, wymagań dla operatorów Infrastruktury Krytycznej.
Agnieszka Wachowska 

Radczyni Prawna, Traple Konarski Podrecki i Wspólnicy

Radczyni prawna z kilkunastoletnim doświadczeniem w obsłudze projektów IT. Specjalizuje się w problematyce prawnej branży IT i nowych technologii. Doradza podmiotom z sektora IT, w tym również podmiotom publicznym, w zakresie zagadnień związanych z prawem IT, zamówieniami publicznymi na dostawy i usługi IT, a także w obszarze cyberbezpieczeństwa i prawa autorskiego. Ekspertka Polskiej Izby Informatyki i Telekomunikacji (PIIT) w obszarze prawa ICT.

Jak dojechać?

Wybierz swój język ×