Security Roadshow Gdańsk
Menu główne

Security Roadshow

Dostrzec co niewidoczne w sieci

18 kwietnia 2024 r. g. 10:00
 

Cykl spotkań pt. Security Roadshow organizowany jest przez Netię i Partnerów technologicznych, wspierających rozwiązania cyberbezpieczeństwa IT oferowane w ramach linii NetiaNext. Serdecznie zapraszamy na spotkanie w Gdańsku organizowane wspólnie z Fortinet.

Podczas wydarzenia omówimy najnowsze zagrożenia w sieci i ich wpływ na biznes. Jako odpowiedź wskażemy na konkretne rozwiązania security - od najprostszych firewalli po zaawansowane usługi, w tym Security Operations Center. Przedstawiciel Fortinet wskaże, jak integrować różne rozwiązania bezpieczeństwa w jednej organizacji, a podczas wystąpienia gościa specjalnego z kancelarii prawnej dotkniemy zagadnienia i wymogów dyrektywy NIS2, która, jak się okazuje, dotknie znacznie więcej podmiotów niż pierwotnie sądzono.

Zarejestruj się już teraz – liczba miejsc jest ograniczona! 

Organizatorzy Security Roadshow w Gdańsku

18 kwietnia 2024 r. godz. 10:00
Restauracja ELIKSIR
ul. Hemara 1, Gdańsk

AGENDA
 

9.45 Rejestracja i powitanie

 

10.00 "Zarządzane bezpieczeństwo w ofercie NetiaNext” - Arkadiusz Łysik, Netia

 

10.30 "Usługi cyberbezpieczeństwa - cena czyni cuda?"Tomasz Łużak, Netia 

 

11.00 "Jak podział i monitorowanie sieci pomogą spełnić wymagania NIS2?" - Michał Kędzierski, Fortinet

 

11.30 Przerwa kawowa

 

11.45 "Ktoś nie śpi, żeby spać mógł ktoś" - Paweł Szymkowicz, Netia 

      

12.15 CASE STUDY Incident Monitoring: Dawid Best-Gostomczyk, Netia; Tomasz Bieliński, Szybka Kolej Miejska w Trójmieście; Paweł Szymkowicz, Netia 

      

12.45 Przykładów kilka z życia SOC - Piotr Moroz, Netia 

 

13.15 Przerwa kawowa

 

13.30 "Jak skutecznie przygotować się do awarii i kiedy Disaster Recovery w chmurze nie wystarcza?" - Adam Kowalczyk, Netia

 

14.00 "Jak nie zwariować od przeregulowania - praktyczne podejście do wymogów NIS2?" - Monika Bogdał, Piszcz i Wspólnicy

 

15.00 Lunch i networking

Zarejestruj się na wydarzenie

Prelegenci:

Arkadiusz Łysik
Dyrektor Działu Sprzedaży Zaawansowanych Rozwiązań ICT, Netia

Absolwent ekonomii na Akademii Obrony Narodowej oraz zarządzania na SGH, członek (ISC)2.
Menedżer z ponad 20-letnim stażem w branży IT i Telco. Posiada wieloletnie doświadczenie w doradztwie klientom komercyjnym oraz instytucjom publicznym. W Netii odpowiada za sprzedaż rozwiązań ICT, koncentrując się w szczególności na rozwiązaniach z obszaru cyberbezpieczeństwa.
Tomasz Łużak
Kierownik Produktu - Cyberbezpieczeństwo, Netia

Absolwent SGH w Warszawie oraz międzynarodowego programu CEMS MIM. W Netii odpowiedzialny za rozwój oferty usług cyberbezpieczeństwa IT. Od początku kariery zawodowej związany z branżą telekomunikacyjną - wcześniej pracował w Tele2, Exatel i T-Mobile. Ekspert w tworzeniu zaawansowanych rozwiązań ICT w medelu usługowym dla klientów biznesowych. Prelegent na różnych konferencjach oraz autor publikacji poświęconych tematyce bezpieczeństwa teleinformatycznego.
Paweł Szymkowicz
Kierownik Działu Utrzymania Usług ICT, Netia

Absolwent Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa w Poznaniu z ponad 15-letnim doświadczeniem w zarządzaniu usługami na rynku telco. W Netii pracuje od 2017 r. i zarzadza zespołem, który dostarcza, utrzymuje i monitoruje usługi bezpieczeństwa oferowane w ramach NetiaNext. Posiada liczne certyfikaty z obszaru bezpieczeństwa, w tym m.in. Fortinet NSE4, NSE5, NSE7 oraz CompTIA Security+, Członek Stowarzyszony ISSA Polska.
Michał Kędzierski
Inżynier Bezpieczeństwa, Fortinet

Security Architect, specjalista w dziedzinie najnowszych zagrożeń w cyfrowym świecie. Dodatkowo posiada 15-letnie doświadczenie w branży bezpieczeństwa i telekomunikacji, gdzie zajmował się projektowaniem i uruchamianiem rozwiązań związanych z bezpieczeństwem.
Adam Kowalczyk
Starszy Kierownik Produktu, Netia S.A.

Od 7 lat w Netii odpowiada za rozwój obszaru Data Center & Cloud. Autor strategii dla usług chmurowych w Netii. Pomysłodawca koncepcji platformy Netia Compute opartej o technologię VMware, która jest najszybciej rosnącą usługą ICT w Netii. Współpracuje z Oktawave w roli Head of Product przy rozwoju usług migracji i zarządzania globalnymi chmurami publicznymi. Absolwent Cybernetyki WAT.
Piotr Moroz
Dyrektor ds. Usług Bezpieczeństwa, Netia S.A.

Zarządza zespołem reagowania na Incydenty Komputerowe (CSIRT) i Security Operations Center w Netii. Posiada wieloletnie doświadczenie w instytucjach finansowych oraz telekomunikacyjnych w zarządzaniu zespołami oraz wdrażaniu rozwiązań bezpieczeństwa w zakresie cyberbezpieczeństwa, bezpieczeństwa informacji, bezpieczeństwa fizycznego, ciągłości działania, wdrażania ISO 27001, wymagań dla operatorów Infrastruktury Krytycznej.
Monika Bogdał
Radca Prawny, Wspólnik, Kancelaria Prawna Piszcz i Wspólnicy

Radca prawny, wspólnik, kierownik zespołu nowych technologii, audytor wiodący ISO 27001. Doradza w kwestiach związanych z bezpieczeństwem informacji, w tym ustawy o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa, RODO, prawa telekomunikacyjnego. Specjalizuje się w analizie ryzyka (w tym BIA) i działaniach dotyczących przygotowania, wdrożenia i utrzymania systemów IT i OT. Doradza operatorom infrastruktury krytycznej. Przeprowadza audyty w podmiotach z branży energetycznej, transportowej, ochrony zdrowia, wod-kan i infrastruktury cyfrowej. Tworzy procedury zarządzania kryzysowego.

Jak dojechać?

ZMIEŃ ROZMIAR W KODZIE NA 1200x900

Wybierz swój język ×