Google Cloud Roadshow Warszawa
Menu główne

Zapraszamy na

Google Cloud Roadshow

24 kwietnia 2024 r. 9.45 - The Warsaw Hub w Warszawie
 

Poznaj praktyczne zastosowania rozwiązań chmurowych w środowisku Google Cloud, ze szczególnym uwzględnieniem aspektów bezpieczeństwa. Dowiedz się, jak zbudować skuteczną strategię cyberochrony, wykorzystując potencjał usług z zakresu cloud computingu.

Korzyści, jakie niesie ze sobą chmura, są dostępne dla wszystkich, niezależnie od rodzaju działalności czy wielkości firmy. Dlatego zapraszamy do wzięcia udziału w wyjątkowym spotkaniu z ekspertami Google Cloud Polska, Netii i Oktawave, którzy przybliżą zastosowania rozwiązań chmurowych, istotnych w obszarze cyberochrony.

Poznaj najlepsze praktyki w budowaniu bezpiecznej infrastruktury w chmurze i sprawdź, co chmura może zaoferować Twojej firmie.Zarejestruj się już teraz – liczba miejsc jest ograniczona! 

Organizatorzy Google Cloud Roadshow

24 kwietnia 2024 r. godz. 9.45
The Warsaw Hub (bud. C)
Rondo Daszyńskiego 2, Warszawa

AGENDA
 

9.45 Rejestracja i przerwa śniadaniowa

 

10.15 Hybryda bez granic - połącz swoje środowisko VMware z Google Cloud i odkryj nowe możliwości. 

 • DRaaS poza granicami Polski, czyli połączenie lokalnej chmury VMware z Google Cloud VMware Engine (Live Technical Demo #1)
 • Jak wykorzystać potencjał Google w zestawieniu z lokalną chmurą VMware, na przykładzie BigQuery i analizy danych zebranych po atakach DDoS (Live Technical Demo #2)
Agnieszka Koziorowska, Google Cloud
Adam Kowalczyk, Netia / Oktawave
 

11.00 SOC vs. hybrydowe środowiska

 • Najnowsze zagrożenia, jakie pojawiają się dla chmury
 • Rola zespołu Security Operations Center
 • Praktyka w zabezpieczaniu kluczowych klientów
Piotr Moroz, Netia 
 

11.30 Przerwa kawowa

 

12.00 CloudOps - Najlepsze praktyki i strategie migracji do chmury

 • Cloud Operations, najlepsze praktyki i strategie migracji do chmury
 • Budowa efektywnych procesów zarządzania infrastrukturą
 • Projektowanie Landing Zone
 • Działania w zakresie cyberbezpieczeństwa
 • Utrzymanie infrastruktury – wskazówki i praktyczne narzędzia
Jakub Serwatka, Oktawave
      

12.30 Wsparcie inżynieryjne Cloud Masters

 • Kompetencje i działania zespołów Cloud Migration oraz Cloud Opertions
 • Zakres usług w obszarach projektowania, wdrożenia i utrzymania infrastruktury
 • Możliwości wsparcia Oktawave w zakresie środowisk hybrydowych i multi-cloud
 • Debata i sesja Q&A: działania inżynieryjne w praktyce na podstawie realizacji dla OKO.press
Tomasz Wiertelak, Oktawave
      

13.15 Networking przy kawie 

  

Zarejestruj się na wydarzenie

Prelegenci:

Agnieszka Koziorowska
Specialist Customer Engineer, Infrastructures Solutions, Google Cloud

Doświadczona Inżynier Systemowa z udokumentowaną historią pracy w branży IT. VMware vExpert 2019-2023, VCP-DCV, VCP-NV i VACP-DCV Design, Google Professional Cloud Architect i inżynier sieci, certyfikowany architekt rozwiązań AWS. Bloger technologiczny: https://www.softwaredefiniblog.com i autorka "Google Cloud Associate Cloud Engineer Certification and Implementation Guide".
Adam Kowalczyk
Starszy Kierownik Produktu, Netia S.A.

Od 7 lat w Netii odpowiada za rozwój obszaru Data Center & Cloud. Autor strategii dla usług chmurowych w Netii. Pomysłodawca koncepcji platformy Netia Compute opartej o technologię VMware, która jest najszybciej rosnącą usługą ICT w Netii. Współpracuje z Oktawave w roli Head of Product przy rozwoju usług migracji i zarządzania globalnymi chmurami publicznymi. Absolwent Cybernetyki WAT.
Piotr Moroz
Dyrektor ds. Usług Bezpieczeństwa, Netia S.A.

Zarządza zespołem reagowania na Incydenty Komputerowe (CSIRT) i Security Operations Center w Netii. Posiada wieloletnie doświadczenie w instytucjach finansowych oraz telekomunikacyjnych w zarządzaniu zespołami oraz wdrażaniu rozwiązań bezpieczeństwa w zakresie cyberbezpieczeństwa, bezpieczeństwa informacji, bezpieczeństwa fizycznego, ciągłości działania, wdrażania ISO 27001, wymagań dla operatorów Infrastruktury Krytycznej.
Jakub Serwatka
DevOps Engineer, Oktawave

DevOps Engineer w Oktawave, członek zespołu Cloud Migration, inżynierów wyspecjalizowanych w migracji do chmur globalnych. Wcześniej związany z OKO.press, jako DevOps / Development Team Lead. Posiada bogate doświadczenie w zakresie platform Google Cloud i AWS. Certyfikowany Google Cloud Network Engineer i Cloud Architect oraz AWS Solutions Architect i Cloud Practitioner.
Tomasz Wiertelak
Head of Sales, Oktawave

Związany z branżą IT od ponad 20 lat. Przez 6 lat w Netii pełnił rolę KAMa o specjalizacji w obszarze chmury i technologii IT. Następnie w Atende odpowiadał za rozwój sprzedaży usług chmurowych oraz managed services. W Oktawave kieruje zespołem sprzedaży i wsparcia sprzedaży. Doradza klientom w wyborze optymalnej dla ich biznesu strategii chmurowej, opartej o chmury Oktawave, AWS, GCP i Azure.

Jak dojechać?

ZMIEŃ ROZMIAR W KODZIE NA 1200x900

Wybierz swój język ×