Cloud Roadshow Sopot
Menu główne

Cloud Roadshow 

14 czerwca 2023 r. g. 10:00
 

Cykl spotkań pt. Cloud Roadshow organizowany jest przez Netię i partnerów technologicznych, wspierających rozwiązania chmurowe oferowane w ramach linii NetiaNext.

Serdecznie zapraszamy na spotkanie w Sopocie organizowane wspólnie z Dell Technologies i Oktawave. Wystąpienia poświęcone będą wyzwaniom, jakie towarzyszą migracji i późniejszemu zarządzaniu środowiskiem w chmurze publicznej. Przedstawimy wnioski z jednego z naszych ostatnich wdrożeń do Google Cloud Platform, przeprowadzonych dla wiodącego polskiego banku. W debacie eksperckiej odpowiemy na pytania, jak skutecznie ochronić się przed awarią i czy disaster recovery w chmurze jest wystarczającym zabezpieczeniem?

Wśród uczestników spotkania rozlosowana zostanie niespodzianka - udział w jednej z globalnych konferencji tematycznych organizowanych przez Dell Technologies. Wybór konferencji zostanie uzgodniony z zainteresowanym.

Spotkaj się z nami i zarejestruj się już teraz – liczba miejsc jest ograniczona! 

Organizatorzy Cloud Roadshow Sopot 2023

14 czerwca 2023 r. godz. 10:00
Sopot Marriott Resort & Spa

AGENDA
 

10:00 Poranna kawa, powitanie

 

10:15 "Święty spokój" as a service. Wyzwania, jakie generuje zarządzanie środowiskiem w chmurze – Adam Kowalczyk, Netia

 

10:45 Obiektywnie o chmurze. Rozwiązania on-prem a off -prem z perspektywy Klienta – Adam Wójcicki, Dell Technologies

 

11:15 przerwa kawowa

 

11:30 Historia migracji do Google Cloud Platform na przykładzie polskiego banku - Magdalena Figiel, Oktawave

 

11:45 DEBATA: Jak skutecznie przygotować się do awarii? Kiedy Disaster Recovery w chmurze nie wystarczy? - Kamil Matosek, Netia, Michał Odziemczyk, Netia, Adam Kowalczyk, Netia

    

12:30 Q&A

 

12:45 Lunch, networking

 

Zarejestruj się na wydarzenie

Prelegenci:

Adam Kowalczyk
Starszy Kierownik Produktu, Netia S.A.

Od 6 lat w Netii buduje produkty w obszarze Data Center & Cloud. Jest pomysłodawcą  i odpowiada za strategię komercjalizacji platformy chmurowej Netia Compute opartej o technologię VMware. W Oktawave w roli Head of Product rozwija usługi migracji i zarządzania chmurami publicznymi.
Adam Wójcicki
Business Development Manager - CSP/Alliances, Dell Technologies

Pracuje w w Dell Technologies od ponad 14 lat. W swojej pracy zajmuje się współpracą z Service Provider-ami. Buduje nową ścieżkę wyjścia do rynku z Cloud Service Providers. Jest absolwentem Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych w Warszawie.
Magdalena Figiel
Project Manager, Oktawave S.A.

W branży IT pracuje od 8 lat, a od 4 lat współtworzy zespół Cloud Masters w Oktawave, pracując w roli Project Managerki. Przez ostatnie 5 lat działała w Radzie Programowej konferencji PLNOG. Wcześniej organizowała cykliczne spotkania społeczności SysOps/DevOps Polska MeetUp oraz współtworzyła społeczność administratorów sieciowych i systemowych.
Kamil Matosek
Koordynator Rozwoju i Utrzymania ICT, Netia S.A.

W branży IT pracuje od 18 lat, a od 4 lat zarządza zespołem Administratorów ICT w Netii. Pracując w Netii zbudował zespół pasjonatów i profesjonalistów technologii Cloud oraz HCI opartej o technologię Dell oraz VMware. Zbudował i uruchomił chmurę publiczną oraz inne produkty chmurowe oferowane klientom biznesowym. Wcześniej pracował u innych operatorów telekomunikacyjnych oraz w branży bankowo-ubezpieczeniowej. Jest pasjonatem motoryzacji.
Michał Odziemczyk
Cloud/Data Center Architect, Netia S.A.

Od 18 lat w branży IT: cloud, wirtualizacja, storage, backup. Pomaga klientom biznesowym projektować i optymalizować środowiska oraz platformy IT w modelu usługowym, zarówno pod kątem technicznym jak i biznesowym. W Netii odpowiada również za architekturę produktów chmurowych i data center, ściśle współpracując z działami wdrożeniowymi i bezpieczeństwa.

Jak dojechać?

Wybierz swój język ×