Cloud Roadshow Kraków
Menu główne

Cloud Roadshow

Jak nie stracić głowy w obliczu katastrofy?

5 marca 2024 r. g. 10:00
 

Cykl spotkań pt. Cloud Roadshow organizowany jest przez Netię i Partnerów technologicznych, wspierających rozwiązania chmurowe oferowane w ramach linii NetiaNext. Serdecznie zapraszamy na spotkanie w Krakowie organizowane wspólnie z Dell Technologies, poświęcone migracji i zarządzaniu w chmurze, a w szczególności aspektom bezpieczeństwa. Natomiast gość specjalny z jednostki GROM przybliży sposoby działania w trudnych sytuacjach, jakimi mogą być kryzysy zbrojne czy wojna.

Zarejestruj się już teraz – liczba miejsc jest ograniczona! 

Organizatorzy Cloud Roadshow w Krakowie

5 marca 2024 r. godz. 10:00
Queen Boutique Hotel
Kraków, ul. J. Dietla 60

AGENDA
 

9:45 Rejestracja i powitanie

 

10:00 "Święty spokój jako usługa na przykładzie migracji jednego z największych polskich banków do Google Cloud Platform” – Adam Kowalczyk, Netia, Magdalena Figiel, Oktawave

 

10:30 "Bezpieczna infrastruktura z Dell"Rafał Szczypiorski, Dell Technologies

 

11:00 przerwa kawowa

 

11:15 DEBATA: Jak skutecznie przygotować się do awarii? Kiedy Disaster Recovery w chmurze nie wystarczy? - Adam Kowalczyk, Netia, Kamil Matosek, Netia, Michał Odziemczyk, Netia

 

11:45 "Para idealna - DDoS Protection i WAF, na straży bezpieczeństwa aplikacji w chmurze." - Paweł Szymkowicz, Netia, Piotr Jagielski, Netia

   

12:15 GOŚĆ SPECJALNY z GROM

 

13:00 Lunch i networking

Zarejestruj się na wydarzenie

Prelegenci:

Adam Kowalczyk
Starszy Kierownik Produktu, Netia S.A.

Od 6 lat w Netii buduje produkty w obszarze Data Center & Cloud. Jest pomysłodawcą  i odpowiada za strategię komercjalizacji platformy chmurowej Netia Compute opartej o technologię VMware. W Oktawave w roli Head of Product rozwija usługi migracji i zarządzania chmurami publicznymi.
Artur Grzybowski
Technical Presales w Oktawave

Związany z chmurami obliczeniowymi od 2017 roku. Doradza klientom w zakresie odpowiednich produktów w chmurach Oktawave oraz Azure. Szczególny nacisk kładzie na obszary billingu, bezpieczeństwa oraz automatyzacji działania infrastruktury chmurowej.
Rafał Szczypiorski
Business Development Manager w organizacji Data Center Sales w firmie Dell Technologies

Z branżą IT i obecnym pracodawcą związany od przeszło 19 lat. Przez większą część tego czasu odpowiadał za projektowanie rozwiązań do centrów danych klientów głównie sektora telekomunikacyjnego i finansowego. Pełnił również role regionalne dla krajów CEE. Od ponad 5 lat odpowiedzialny za rozwój dla Dell Technologies polskiego rynku serwerów x86.
Paweł Szymkowicz
Kierownik Działu Utrzymania Usług ICT, Netia

Absolwent Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa w Poznaniu z ponad 15-letnim doświadczeniem w zarządzaniu usługami na rynku telco. W Netii pracuje od 2017 r. i zarzadza zespołem, który dostarcza, utrzymuje i monitoruje usługi bezpieczeństwa oferowane w ramach NetiaNext. Posiada liczne certyfikaty z obszaru bezpieczeństwa, w tym m.in. Fortinet NSE4, NSE5, NSE7 oraz CompTIA Security+, Członek Stowarzyszony ISSA Polska.
Piotr Jagielski
Kierownik ds. Rozwoju ICT, Netia

Absolwent Politechniki Warszawskiej i Uniwersytetu Łódzkiego.Menadżer związany z rynkiem telekomunikacyjnym od ponad 20 lat. Posiada doświadczenie w budowaniu, dostarczaniu i utrzymywaniu usług z zakresu cyberbezpieczeństwa. W Netii odpowiada za rozwój usług ICT.

Kamil Matosek
Koordynator Rozwoju i Utrzymania ICT, Netia S.A.

W branży IT pracuje od 18 lat, a od 4 lat zarządza zespołem Administratorów ICT w Netii. Pracując w Netii zbudował zespół pasjonatów i profesjonalistów technologii Cloud oraz HCI opartej o technologię Dell oraz VMware. Zbudował i uruchomił chmurę publiczną oraz inne produkty chmurowe oferowane klientom biznesowym. Wcześniej pracował u innych operatorów telekomunikacyjnych oraz w branży bankowo-ubezpieczeniowej. Jest pasjonatem motoryzacji.
Michał Odziemczyk
Cloud/Data Center Architect, Netia S.A.

Od 18 lat w branży IT: cloud, wirtualizacja, storage, backup. Pomaga klientom biznesowym projektować i optymalizować środowiska oraz platformy IT w modelu usługowym, zarówno pod kątem technicznym jak i biznesowym. W Netii odpowiada również za architekturę produktów chmurowych i data center, ściśle współpracując z działami wdrożeniowymi i bezpieczeństwa.
Piotr Gąstał
Były dowódca JW. GROM

Służąc w Jednostce Wojskowej GROM zajmował szereg stanowisk w rozpoznaniu, wydziale operacyjnym i zespole bojowym, m.in.: dowódcy sekcji, dowódcy grupy oraz zastępcy dowódcy Jednostki. Brał udział w koordynowaniu współpracy GROM-u z zagranicznymi partnerami. Wielokrotnie wykonywał zadania poza granicami kraju (na Haiti, we Wschodniej Slawonii, Kosowie i Iraku). Za swoją służbę był wielokrotnie wyróżniany, m.in. w 1998 roku „Krzyżem Zasługi za Dzielność”. Posiada stopień mistrzowski w karate.

Jak dojechać?

Wybierz swój język ×