Cloud Roadshow Katowice
Menu główne

Cloud Roadshow

Jak nie stracić głowy w obliczu katastrofy?

30 listopada 2023 r. g. 10:00
 

Cykl spotkań pt. Cloud Roadshow organizowany jest przez Netię i Partnerów technologicznych, wspierających rozwiązania chmurowe oferowane w ramach linii NetiaNext. Serdecznie zapraszamy na spotkanie w Katowicach organizowane wspólnie z Dell Technologies, poświęcone migracji i zarządzaniu w chmurze, a w szczególności aspektom bezpieczeństwa. Natomiast gość specjalny - psycholog biznesu, opowie o podejmowaniu ryzykownych rozwiązań w obliczu wyzwań, jakimi mogą być katastrofa czy wojna. Przedstawi przykłady charyzmatycznych przywódców oraz nakreśli, jak w biznesie podejmować trudne, ale konieczne decyzje.

Zarejestruj się już teraz – liczba miejsc jest ograniczona! 

Organizatorzy Cloud Roadshow w Katowicach

30 listopada 2023 r. godz. 10:00
Courtyard by Marriott
ul. Uniwersytecka 13, Katowice

AGENDA
 

10:00 Rejestracja i powitanie

 

10:15 "Święty spokój jako usługa - na przykładzie migracji jednego z największych polskich banków do Google Cloud Platform ” – Adam Kowalczyk, Netia, Magdalena Figiel, Oktawave

 

10:45 "Bezpieczna infrastruktura z Dell" – Rafał Szczypiorski, Dell Technologies

 

11:15 przerwa kawowa

 

11:30 DEBATA: Jak przygotować się do awarii i kiedy Disaster Recovery w chmurze nie wystarczy? - Adam Kowalczyk, Netia, Kamil Matosek, Netia, Michał Odziemczyk, Netia

  

12:15 "Jak być skuteczym w komunikacji w czasie wojny i kryzysu" - Marek Stączek, Edisonteam

 

13:00 Q&A  

 

13:15 Lunch i networking


       

Zarejestruj się na wydarzenie

Prelegenci:

Adam Kowalczyk
Starszy Kierownik Produktu, Netia S.A.

Od 7 lat w Netii buduje produkty w obszarze Data Center & Cloud. Jest pomysłodawcą  i odpowiada za strategię komercjalizacji platformy chmurowej Netia Compute opartej o technologię VMware. W Oktawave w roli Head of Product rozwija usługi migracji i zarządzania chmurami publicznymi.
Magdalena Figiel
Project Manager, Oktawave S.A.

W branży IT pracuje od 8 lat, a od 4 lat współtworzy zespół Cloud Masters w Oktawave, pracując w roli Project Managerki. Przez ostatnie 5 lat działała w Radzie Programowej konferencji PLNOG. Wcześniej organizowała cykliczne spotkania społeczności SysOps/DevOps Polska MeetUp oraz współtworzyła społeczność administratorów sieciowych i systemowych.
Rafał Szczypiorski
Business Development Manager w organizacji Data Center Sales w firmie Dell Technologies

Z branżą IT i obecnym pracodawcą związany od przeszło 19 lat. Przez większą część tego czasu odpowiadał za projektowanie rozwiązań do centrów danych klientów głównie sektora telekomunikacyjnego i finansowego. Pełnił również role regionalne dla krajów CEE. Od ponad 5 lat odpowiedzialny za rozwój dla Dell Technologies polskiego rynku serwerów x86.
Kamil Matosek
Koordynator Rozwoju i Utrzymania ICT, Netia S.A.

W branży IT pracuje od 18 lat, a od 4 lat zarządza zespołem Administratorów ICT w Netii. Pracując w Netii zbudował zespół pasjonatów i profesjonalistów technologii Cloud oraz HCI opartej o technologię Dell oraz VMware. Zbudował i uruchomił chmurę publiczną oraz inne produkty chmurowe oferowane klientom biznesowym. Wcześniej pracował u innych operatorów telekomunikacyjnych oraz w branży bankowo-ubezpieczeniowej. Jest pasjonatem motoryzacji.
Michał Odziemczyk
Cloud/Data Center Architect, Netia S.A.

Od 18 lat w branży IT: cloud, wirtualizacja, storage, backup. Pomaga klientom biznesowym projektować i optymalizować środowiska oraz platformy IT w modelu usługowym, zarówno pod kątem technicznym jak i biznesowym. W Netii odpowiada również za architekturę produktów chmurowych i data center, ściśle współpracując z działami wdrożeniowymi i bezpieczeństwa.
Marek Stączek
Trener, ghostwriter, storyteller, mówca, autor książek

Od dwudziestu lat prowadzi warsztaty dotyczące skuteczności w mówieniu oraz kreatywności w myśleniu. Jest autorem dziesięciu publikacji z zakresu psychologii w biznesie. Na swoim koncie ma pionierską publikację o storytellingu. Jego trzy pozycje książkowe uzyskały status bestselleru. Ostatnia książka pt. „Potęga ulotnych słów. Fenomen komunikacyjny Zelenskiego.” została wydana także w języku ukraińskim i hiszpańskim. Pisze treści wystąpień, przygotowuje do ważnych prezentacji.

Jak dojechać?

Wybierz swój język ×