Security Roadshow w Warszawie
Menu główne

Security Roadshow

10 maja 2023 r. g. 10:00
 

Cykl spotkań pt. Security Roadshow organizowany jest przez Netię i Partnerów technologicznych, wspierających rozwiązania cyberbezpieczeństwa oferowane w ramach linii NetiaNext.
Serdecznie zapraszamy na spotkanie w Warszawie organizowane wspólnie z Logpoint i Prianto.

Wybranym Klientom zaprezentujemy, w jaki sposób mitygować zagrożenia przy współpracy zespołu Security Operations Center Netii. Szef tego zespołu przedstawi wybrane działania realizowane na rzecz kilku Klientów biznesowych. Natomiast przedstawiciel Partnera - Prianto opowie o sztucznej inteligencji i uczeniu maszynowym, które mogą wpływać na procesy bezpieczeństwa w firmach.

Dla przedstawicieli firm, obecnych na spotkaniu, dajemy możliwość przeprowadzenia testu podatności Nessusem (test zewnętrzny, do 10 adresów IP) w cenie 200 zł. Dla wybranych firm dostępna będzie analiza stanu zabezpieczeń infrastruktury klienta z zewnątrz, dokonana przy pomocy narzędzia RiskRecon przez firmę Prianto.

Zarejestruj się już teraz – liczba miejsc jest ograniczona! 

Partnerzy Security Roadshow Warszawa

10 maja 2023 r. godz. 10:00
The Tides, ul. Wioślarska 8, Warszawa

AGENDA
 

10:00 Poranna kawa, powitanie

 

10:15 Zarządzane bezpieczeństwo od NetiaNext – Arkadiusz Łysik, Netia

 

10:30 Jak budować skuteczne strategie defensywne? – Tomasz Orłowski, Netia

 

11:30 Sztuczna inteligencja i uczenie maszynowe jako wsparcie realizacji działań operacyjnych SOC – Bartosz Sobieszek, Prianto

 

12:15 Sesja Q&A z szefem SOC - Piotr Moroz, Netia

 

13:00 Networking i lunch


    

Zarejestruj się na wydarzenie

Prelegenci:

Arkadiusz Łysik

Dyrektor Działu Sprzedaży Zaawansowanych Rozwiązań ICT, Netia S.A.


Absolwent ekonomii na Akademii Obrony Narodowej oraz zarządzania na SGH, członek (ISC)2.
Manager z ponad 20-letnim doświadczeniem w branży IT i Telco. Posiada wieloletnie doświadczenie w doradztwie klientom komercyjnym oraz instytucjom publicznym. W Netii odpowiada za sprzedaż rozwiązań ICT, koncentrując się w szczególności na rozwiązaniach z obszaru cyberbezpieczeństwa.
Tomasz Orłowski

Security Excellence Program Manager, Netia S.A.

Ekspert w obszarze rozwiązań ICT z 20-letnim doświadczeniem w branży IT/Telco. W ostatnich latach skoncentrowany na tematyce bezpieczeństwa teleinformatycznego. Zarządzał zespołami marketingu produktowego (telco, data center&cloud, IT security, IT outsourcing), odpowiadał za strategie rynkowe i programy rozwojowe, wprowadzał na rynek nowe produkty i rozwiązania IT, budował linie biznesowe. W Netii odpowiedzialny za rozwój i komercjalizację obszaru zaawansowanych rozwiązań bezpieczeństwa IT dla klientów biznesowych. 
Bartosz Sobieszek

Senior Cyber Security Engineer, Prianto Polska Sp. z o.o.


Od ponad 6 lat w bezpieczeństwie IT. Karierę zawodową rozpoczynał w jednym z największych banków w roli Analityka Bezpieczeństwa, Administratora Bezpieczeństwa i Lidera Operacji Bezpieczeństwa. Kontynuował pracę dla największych banków w Polsce, jako ekspert ds. cyberbezpieczeństwa i doradca ds. bezpieczeństwa. W 2020 roku, jako inżynier ds. bezpieczeństwa cybernetycznego, dołączył do międzynarodowej grupy dystrybucyjnej Value Added, gdzie pomaga partnerom oraz klientom zrozumieć wartość rozwiązania i wykorzystać ją w praktyce w ich środowisku.
Piotr Moroz

Dyrektor ds. Usług Bezpieczeństwa, Netia S.A.


Zarządza zespołem reagowania na Incydenty Komputerowe (CSIRT) i Security Operations Center w Netii. Posiada wieloletnie doświadczenie w instytucjach finansowych oraz telekomunikacyjnych w zarządzaniu zespołami oraz wdrażaniu rozwiązań bezpieczeństwa w zakresie cyberbezpieczeństwa, bezpieczeństwa informacji, bezpieczeństwa fizycznego, ciągłości działania, wdrażania ISO 27001, wymagań dla operatorów Infrastruktury Krytycznej.

Jak dojechać?

Wybierz swój język ×