Petrosoft - Case Study - Biznes Netia
Menu główne

Natywna integracja czyli idealne połączenie…

Efektywna komunikacja SIP 4 Teams

Efektywna komunikacja

SIP4Teams

Natywna integracja czyli idealne połączenie…

„Efektywna, szybka i zintegrowana komunikacja wpływa na rozwój naszego biznesu, niezależnie od czasu i miejsca, w którym znajduje się pracownik”- tak wypowiedział się przedstawiciel firmy Petrosoft.pl na początku rozmów ze specjalistą z Netii.

Integrator nowoczesnych technologii informatycznych tworzący biznes przez ludzi i w służbie ludziom.

Ideą było znalezienie rozwiązania do sprawnej komunikacji, którego wdrożenie nie będzie skomplikowane i zintegruje systemy wykorzystywane na co dzień u Klienta. Zaproponowaliśmy usługę SIP Trunk 4 MS Teams, która połączyła nowoczesną telefonię IP (SIP Trunk) ze środowiskiem MS Teams, używanym wcześniej wyłącznie do komunikacji wewnątrz firmy. Jednolity plan numeracyjny dla całej organizacji i dostęp do numeracji z dowolnego urządzenia, a dodatkowo statystyki połączeń - wzbogaciły atrakcyjność oferty Netii. Usługa została uruchomiona na symetrycznym łączu internetowym BDI od Netii.

O WSPÓŁPRACY

Współpracujemy z Netią od wielu lat. Wdrożenie rozwiązania SIP4Teams przebiegało wzorowo. Dzięki usłudze, zarówno klienci Petrosoft.pl., w tym również nie posiadający aplikacji, jak i pracownicy, mogą kontaktować się i współpracować w każdej chwili, niezależnie od miejsca ich pobytu. Taka komunikacja podnosi produktywność pracy zdalnej naszej załogi, jak i całej organizacji. Otwiera to przed biznesem zupełnie nowe możliwości, przydatne zwłaszcza w obecnej sytuacji.

Marek Czyżowicz

Członek Zarządu Petrosoft.pl
Technologie Informatyczne Sp. z o.o.

Korzyści

SPÓJNA INTEGRACJA

Użytkownik zyskuje wygodę i nową funkcjonalność - możliwość połączenia adresu e-mail z numerem telefonu. Dzięki temu może dzwonić bezpośrednio z komunikatora biznesowego MS Teams na telefony stacjonarne i komórkowe (bez konieczności przekierowania połączeń) oraz odbierać na MS Teams rozmowy przychodzące na jego numer telefonu.

DOSTĘP DO NUMERACJI Z WIELU STREF

Unikalny na rynku produkt, który umożliwia dostęp w jednym miejscu do numeracji z wielu stref. Rozwiązanie zapewnia również jednolity plan numeracyjny dla całej organizacji.

BRAK OPŁAT

Bezpłatne połączenia wewnątrz firmy i  co więcej – to także połączenia pomiędzy wszystkimi Klientami Netii, mającymi usługi świadczone z platformy IntegralNet.

SKALOWALNOŚĆ USŁUGI

Możliwość szybkiej i łatwej rozbudowy o kolejnych użytkowników i lokalizacje.

SPÓJNY I JEDNOLITY SYSTEM KOMUNIKACJI BIZNESOWEJ

Usługa podnosi produktywność pracy zdalnej, zarówno poszczególnych pracowników, jak i całej organizacji. Wpływa na sprawną komunikację z dostawcami i klientami.

Zainteresowała Cię ta historia?
Pobierz materiały z nią związane.

Case study

Wybierz swój język ×