CloudFerro – Kolokacja dla wymagających klientów | Biznes Netia
Menu główne

Kolokacja dla wymagających Klientów

Bezpieczeństwo potwierdzone certyfikatami

CloudFerro jest dostawcą chmury obliczeniowej dla wymagających Klientów, w tym dla instytucji naukowych i przemysłu kosmicznego. Współpracuje z wieloma centrami danych na terenie całej Unii Europejskiej. W 2021 r. do partnerów CloudFerro dołączyła Netia, udostępniając przestrzeń w Data Center w Jawczycach.

O współpracy CloudFerro i Netii

Netia wykazała się zrozumieniem naszego biznesu, gwarantując nam skalowalną usługę kolokacji w profesjonalnym i bezpiecznym Data Center w Jawczycach. Obiekt spełnia wszystkie istotne dla nas kryteria – jest doskonale skomunikowany z Warszawą, wyposażony w najnowocześniejsze technologie i systemy bezpieczeństwa, a także ekologiczne źródła zasilania, które są niezwykle ważne z perspektywy instytucji unijnych, które obsługujemy. Doceniamy również zaangażowanie specjalistów Netii, którzy bardzo sprawnie reagują na wszystkie zgłaszane przez nas potrzeby.

Grzegorz Pawlicki

Hardware & Procurement Team Manager

CloudFerro

Korzyści

Stabilność

Klientami CloudFerro są duże, międzynarodowe podmioty z sektora publicznego, nauki i biznesu. Pracując z tak wymagającymi Klientami należy starannie dobierać partnerów do współpracy. Muszą być to duże, stabilne firmy o sprawdzonej reputacji. Netia wpisuje się w te oczekiwania.

Bezpieczeństwo

W chmurze CloudFerro przechowywane są dane wielu międzynarodowych organizacji sektora kosmicznego oraz ponad 40 prestiżowych instytucji naukowych w całej Europie. Specjaliści Netii czuwają nad ich bezpieczeństwem 365/7/24, a samo Data Center spełnia standardy europejskiej normy EN 50600 i jest wyposażone w najnowocześniejsze systemy bezpieczeństwa, co zapewnia zarówno ochronę fizyczną, jak i przed cyberzagrożeniami.

Skalowalność

Wielkość przestrzeni kolokacyjnej w Netii można zmieniać i dostosowywać do aktualnych potrzeb. Dla CloudFerro ma to szczególne znaczenie ze względu na iteracyjny charakter wielu projektów oraz dynamiczny rozwój firmy.

Zainteresowała Cię ta historia?

Pobierz case study

Wybierz swój język ×