Rozwiązania marketingowe - oferta dla instytucji publicznych | Biznes Netia
Menu główne
Masz problem ze zbudowaniem relacji z Twoimi odbiorcami?
Jak temu zaradzić?
Skorzystaj z WiFi Marketing w ramach usługi Netia WLAN. Zapewnij klientom bieżącą informację. Reklamuj, buduj zaawansowane programy lojalnościowe. Więcej o Netia WLAN.
Organizujesz ważne wydarzenie, z którego chciałbyś przeprowadzić transmisję na żywo, ale obawiasz się o jej jakość. Jak temu zaradzić?
Usługa Netia Content Delivery Network gwarantuje, że Twój materiał na żywo będzie obejrzany bez żadnych zakłóceń. Więcej o Netia Content Delivery Network (CDN)
Planujesz przeprowadzenie dużej kampanii promocyjno-informacyjnej i brakuje Ci jednego, skutecznego narzędzia? Jak temu zaradzić?
Wybierz WiFi Marketing oraz Netia Messaging Center, w jednym rozwiązaniu. Zbieraj dane, organizuj kampanie marketingowe, badaj skuteczność. Więcej o Netia Messaging Center.
Dowiedz się więcej!
lub zadzwoń
+ 48 22 35 81 550
Zaufali nam
Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego w Warszawie
Świadczenie usług telekomunikacyjnych w obiektach Urzędu w zakresie budowy i obsługi sieci IP VPN MPLS, transmisji danych Ethernet oraz dostępu do sieci Internet WiFi.
Pobierz referencję
Miasto Opole
Usługi telefonii stacjonarnej, dostępu do Internetu, transmisji danych oraz dzierżawy włókien światłowodowych dla Urzędu Miasta Opola.
Pobierz referencję
Urząd Komunikacji Elektronicznej
Przygotowanie infrastruktury, świadczenie usług transmisji danych oraz usług WiFi dla jednostek organizacyjnych UKE.
Pobierz referencję

Wybierz swój język ×