Instytucje publiczne - Cyfrowa Gmina | Biznes Netia
Menu główne
Cel konkursu

W ramach konkursu „Cyfrowa Gmina”, który rozpoczął się w październiku 2021 r., każda gmina w Polsce może otrzymać od 100 000 zł do 2 000 000 zł dofinansowania na cyfryzację i wzmocnienie cyberbezpieczeństwa w swojej instytucji i podległych jednostkach.

W trosce o optymalne wykorzystanie tych środków, Netia może zaoferować szerokie spektrum rozwiązań, w tym także pomoc w spełnieniu wymogów formalnych konkursu!

Więcej informacji
Krok 1.
Obligatoryjna ocena cyberbezpieczeństwa

Pozyskanie środków w ramach konkursu wymaga bezwzględnie, w pierwszej kolejności, przeprowadzenia oceny cyberbezpieczeństwa, zgodnie z dokumentacją konkursową.

Z myślą o spełnieniu tego wymogu, Netia proponuje elastyczną ofertę dopasowaną do wielkości gminy, w ramach której przeprowadzany jest audyt IT pod kątem bezpieczeństwa informatycznego. W trosce o wygodę, większość prac z nim związanych odbywa się zdalnie.

Krok 2.
Sprzęt informatyczny

Dzięki usłudze Netia IT Support zapewniamy możliwość zakupu lub dzierżawy sprzętu marki DELL oraz dajemy dodatkowe wsparcie zewnętrznego serwisu IT. Dla każdej instytucji, w tym najczęściej dla szkół, szybka dostawa urządzeń jest kluczowym parametrem, który Netia jest w stanie spełnić dzięki ścisłej współpracy z renomowanym dostawcą.

Więcej informacji
Krok 3.
Wzmocnienie cyberbezpieczeństwa

Doświadczenie w zapewnianiu cyberochrony dla Klientów instytucjonalnych oraz szerokie spektrum rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa informatycznego potwierdzają kompetencje Netii w dostarczaniu usług dla gmin i instytucji o różnych potrzebach. Na szczególną uwagę zasługuje kilka z najbardziej podstawowych rozwiązań: ochrony poczty, ochrony sieci i urządzeń mobilnych.

Więcej informacji
Krok 4.
Zintegrowana komunikacja

Praca zdalna i zintegrowana komunikacja nigdy nie były prostsze! Dzięki usłudze Netia UC with Webex pojawiła się wyjątkowa możliwość korzystania z platformy do pracy zdalnej (m.in. wideokonferencje, udostępnianie plików, przesyłanie wiadomości) w połączeniu z różnymi urządzeniami (typu telefon, komputer, tablet), zintegrowanymi pod jednym numerem telefonu.

Więcej informacji
I dużo więcej 
nowoczesnych usług ICT

Poza tradycyjnymi usługami telco świadczonymi przez Netię, pakiet rozwiązań NetiaNext mieści usługi z zakresu outsourcingu IT takie, jak: kolokacja, serwery dedykowane, usługi chmury publicznej i prywatnej, chmury hybrydowej, a także  rozwiązania wspierające cyfrowe miejsce pracy takie, jak: Netia e-Podpis czy Netia Smart Building.
 

Sprawdź ofertę
22 35 81 550

Umów kontakt
Dowiedz się więcej

Wybierz swój język ×