Operatorzy - Współpraca | Netia Biznes
Menu główne
Współpraca

Netia do realizacji swoich ogólnopolskich projektów klienckich poszukuje Partnerów, którzy w ramach swojej sieci dostarczą „ostatnią milę” potrzebną do podłączenia usług telekomunikacyjnych dla naszych Klientów.
Rozwijaj się z Netią i uzupełnij formularz zgłoszeniowy dla partnerów infrastrukturalnych. Netia - podczas realizacji projektu w zasięgu Twojej sieci - poprosi o weryfikację warunków technicznych oraz przygotowanie oferty.

Infrastruktura techniczna

Zgodnie z decyzją Prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej DHRT.WIT.6082.2.2017.68 z dnia 11 września 2018r., NETIA S.A. jako właściciel infrastruktury teletechnicznej,  przedstawia aktualne warunki  zapewnienia dostępu do infrastruktury technicznej Przedsiębiorcom Telekomunikacyjnym w zakresie kanalizacji kablowej:

Infrastruktura techniczna

Zgodnie z decyzją Prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej DHRT.WIT.6082.2.2017.68 z dnia 11 września 2018r., NETIA S.A. jako właściciel infrastruktury teletechnicznej,  przedstawia aktualne warunki  zapewnienia dostępu do infrastruktury technicznej Przedsiębiorcom Telekomunikacyjnym w zakresie kanalizacji budynkowej:

Warunki Dostępu Netia SA

Przedsiębiorców Telekomunikacyjnych  zainteresowanych współpracą w zakresie dostępu do infrastruktury teletechnicznej od NETIA S.A. prosimy o kontakt z:

Izabela Papierak, kom.: +48 697 045 126; e-mail: izabela.papierak@netia.pl
Infrastruktura techniczna

Zgodnie z decyzją Prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej DHRT.WIT.6082.1.2018.101 z dnia 13 maja 2019 r., NETIA S.A. przedstawia aktualne warunki zapewnienia dostępu do infrastruktury telekomunikacyjnej w zakresie kabli telekomunikacyjnych w budynkach wielorodzinnych:

Warunki Dostępu Netia SA

Przedsiębiorców Telekomunikacyjnych  zainteresowanych współpracą w zakresie dostępu do kabli telekomunikacyjnych w budynkach wielorodzinnych od NETIA S.A. prosimy o kontakt z:

Delfina Sokół-Potocka, kom.: +48 600 324 650; e-mail: delfina.sokol-potocka@netia.pl

Wybierz swój język ×