Internet z Telewizją, Wybierz swój pakiet - Netia
Menu główne

  

Sprawdź dostępność usług i uzyskaj ofertę dopasowaną do swojej lokalizacji

W ramach pakietu internetu i 188 kanałów telewizji otrzymasz

Dostęp do stacji AXN

Wzmocnij sygnał Wi-Fi w Twoim domu

Internet i telewizja – zgrany duet w Netii

Internet z telewizją w pakiecie to nowoczesne rozwiązanie, które polega na przesyłaniu sygnału telewizyjnego szybkim łączem światłowodowym. Do odbioru kanałów nie potrzebujesz anteny i nie musisz opłacać dodatkowego abonamentu TV. Telewizja z internetem od Netii gwarantuje wysoką jakość obrazu i dźwięku bez opóźnień.
 

Internet z telewizją Dla Każdego

Telewizja Dla Każdego to podstawowy pakiet kanałów, w tym informacyjnych, filmowych, dokumentalnych, rozrywkowych czy dziecięcych. Możesz zdecydować się na jedną z trzech opcji – 81 kanałów (46 HD), 103 kanały (65 HD) lub 189 kanałów (120 HD).

W każdym wariancie dostaniesz na czas trwania umowy (24 miesiące) dekoder EVOBOX 4K w cenie abonamentu. Urządzenie to pozwala oglądać telewizję w najwyższej rozdzielczości 4K, która zapewnia doskonałą dynamikę obrazu, a także wierne odwzorowanie szczegółów, barw i odcieni. Ciesz się rozrywką, jaką znasz z kinowych seansów. Dekoder EVOBOX 4K wyróżnia się nowoczesnym designem. Ma wbudowane intuicyjne menu, które pozwoli Ci szybko i łatwo zarządzać wszystkimi funkcjonalnościami.
 

Internet TV z dodatkowymi usługami

Wzbij się na jeszcze wyższy poziom rozrywki dzięki dodatkowym usługom, jakie możesz mieć razem z internetem i telewizją. Bez względu na wybrany pakiet otrzymasz od nas dostęp do platformy VOD Netia GO. Oglądaj wybrane filmy, seriale i inne programy, kiedy chcesz – na życzenie i bez spoglądania w ramówkę telewizyjną. W serwisie możesz również włączać kanały telewizyjne online ze swojego pakietu.
 

Telewizja z internetem światłowodowym

Pakiet Telewizji Dla Każdego oferujemy razem z szybkim i stabilnym internetem światłowodowym. Możesz wybrać jedną z trzech opcji prędkości pobierania – do 300 Mb/s, 600 Mb/s i 1 Gb/s. Tak szybkie łącze pozwoli ci oglądać programy telewizyjne w najwyższej jakości 4K, bez najmniejszych zakłóceń. Możesz także grać w gry online, streamować, pobierać duże pliki czy korzystać z internetu do nauki i pracy zdalnej.

Nie musisz kupować routera Wi-Fi – zapewnimy Ci nowoczesne urządzenie na czas trwania umowy w cenie abonamentu. Utwórz szybkie połączenie bezprzewodowe z siecią Wi-Fi w całym domu lub połącz komputer z routerem za pomocą kabla Ethernet. Jeśli chcesz, możesz skorzystać z usługi Bezpiecznego Internetu z systemem antywirusowym na komputer i urządzenia mobilne, ochroną rodzicielską oraz zabezpieczeniem sieci podczas zakupów online.