Płatność z Netią - szybkie i bezpieczne zakupy online
Menu główne

Odkryj Płatność z Netią

To funkcjonalność, składająca się z usług „Zapłać z Netią” i „Zamów z Netią”, która umożliwia klientom zakupy usług cyfrowych. Opłaty za zakupione produkty są doliczane do rachunku Netii.

Dzięki PŁATNOŚCI Z NETIĄ zapłacisz za subskrypcje online, prasę, muzykę, filmy, seriale, gry, aplikacje, bilety, parkingi, autostrady i wiele innych usług cyfrowych.

Łatwość i wygoda

Realizuj płatności w czasie rzeczywistym, bez konieczności korzystania z tradycyjnych metod płatności, takich jak karty kredytowe czy PayPal.

Bezpieczeństwo

Płatność z rachunkiem Netii jest jednym z bezpieczniejszych sposobów dokonywania płatności za usługi cyfrowe. Użytkownicy dokonując zakupów nie muszą ujawniać swoich danych osobowych, numeru karty czy konta bankowego.

Szybkość

Do potwierdzenie płatności wystarczy przepisać kod PIN otrzymany na numer telefonu komórkowego do zatwierdzania operacji.

Dostępność

„Płatność z Netią” jest dostępna dla wszystkich użytkowników Netii. Nie musisz posiadać karty kredytowej czy konta bankowego – wystarczy aktywować funkcjonalność przez konto Klienta w Netia Online (NOL) lub dzwoniąc do Działu Obsługi Klienta.

Odroczona płatność

Opłata jest regulowana razem z rachunkiem za usługi Netii.

Jak korzystać? To proste!

Wybierz produkt lub usługę

Przejdź do strony www sklepu internetowego lub do aplikacji, w której chcesz dokonać zakupu. Wybierz interesujący Cię produkt lub usługę.

Wybierz metodę płatności

Z listy możliwych opcji wybierz „Zapłać telefonem”/ „Dolicz do rachunku” itp. Przejdź do ekranu opcji płatności i wybierz „Płatność z Netią” jako preferowaną metodę płatności.

Potwierdź transakcję

Po wybraniu „Płatności z Netią” zostaniesz poproszony o wpisanie numeru komórkowego na który otrzymasz sms-em PIN do zatwierdzenia transakcji. Otrzymany PIN wpisz w serwisie i postępuj zgodnie ze wskazówkami.

Korzystaj z usługi

Po potwierdzeniu transakcji, otrzymasz powiadomienie, że możesz korzystać z zakupionej usługi. Koszt zostanie automatycznie doliczony do Twojego rachunku w Netii.

Dzięki płatnościom z Netią, korzystanie z usług online staje się proste i wygodne. Oszczędzasz czas, unikasz konieczności podawania danych karty płatniczej, imienia nazwiska i cieszysz się bezpiecznymi transakcjami.

Wypróbuj już dziś „Płatność z Netią" i odkryj przyszłość płatności!

Zapoznaj się z regulaminami usług składających się na funkcjonalność „Płatność z Netią”:

Często zadawane pytania

 • Gdzie zapłacę za pomocą Płatności z Netią?

  Obecnie pracujemy nad włączeniem płatności z Netią u wiodących dostawców usług cyfrowych, m.in. Wyborcza.pl, Onet Premium, CDA.pl, Onet Sympatia, Interia, FameMMA i wiele innych.

  Już niedługo klienci Netii będą mieć zapewniony wygodny i bezproblemowy dostęp do różnorodnych usług cyfrowych.
 • Jak włączyć/wyłączyć płatność z Netią?

  Aby włączyć Płatność z Netią należy:

  1. Zalogować się do serwisu Netia online NOL
  2. Wybrać zakładkę
   • Moje Usługi
   • Płatność z Netią
  3. Ustawić status Płatności z Netią na aktywny
  Jeśli masz problem z zalogowaniem się do Netia Online NOL – zadzwoń do Działu Obsługi Klienta tel. 801-802-803/22 711-11-11 (opłata zgodna z taryfą operatora).
 • Kto może korzystać z Płatności z Netią?

  Każda osoba fizyczna, która korzysta z usług Netii i aktywuje Płatność z Netią w NOL lub przez Biuro Obsługi klienta może korzystać z bezpiecznych transakcji bez konieczności podawania swoich danych osobowych czy bankowych.
 • Czy Płatność z Netią jest bezpieczna?

  Tak. Każdą transakcję zatwierdzasz unikalnym kodem PIN, który otrzymujesz na telefon komórkowy, a w danym cyklu rozliczeniowym nie przekroczysz sumy wydatków ustawionej w limicie operacji. W każdej chwili możesz sprawdzić kwotę, jaka została do wykorzystania.
 • Czy mogę zablokować Płatność z Netią?

  Tak. W każdej chwili możesz deaktywować Płatność z Netią w Netia Online NOL lub za pośrednictwem Działu Obsługi Klienta tel. 801-802-803/22 711-11-11 (opłata zgodna z taryfą operatora).