Internet z Telewizją, Wybierz swój pakiet - Netia
Menu główne
Sprawdź dostępność usług i uzyskaj ofertę dopasowaną do swojej lokalizacji

  • Dla Kinomaniaka
  • Dla Fanów Sportu

W ramach pakietu internetu i 190 kanałów telewizji otrzymasz dostęp do stacji AXN

Internet i telewizja – zgrany duet w Netii

Internet z telewizją w pakiecie to nowoczesne rozwiązanie, które polega na przesyłaniu sygnału telewizyjnego szybkim łączem światłowodowym. Do odbioru kanałów nie potrzebujesz anteny i nie musisz opłacać dodatkowego abonamentu TV. Telewizja z internetem od Netii gwarantuje wysoką jakość obrazu i dźwięku bez opóźnień.

Internet z telewizją Dla Każdego

Telewizja Dla Każdego to podstawowy pakiet kanałów, w tym informacyjnych, filmowych, dokumentalnych, rozrywkowych czy dziecięcych. Możesz zdecydować się na jedną z trzech opcji – w pakiecie M uzyskasz dostęp do 105 kanałów w jakości 65 HD.

W każdym wariancie dostaniesz na czas trwania umowy (24 miesiące) dekoder EVOBOX 4K w cenie abonamentu. Urządzenie to pozwala oglądać telewizję w najwyższej rozdzielczości 4K, która zapewnia doskonałą dynamikę obrazu, a także wierne odwzorowanie szczegółów, barw i odcieni. Ciesz się rozrywką, jaką znasz z kinowych seansów. Dekoder EVOBOX 4K wyróżnia się nowoczesnym designem. Ma wbudowane intuicyjne menu, które pozwoli Ci szybko i łatwo zarządzać wszystkimi funkcjonalnościami.

Internet TV z dodatkowymi usługami

Wzbij się na jeszcze wyższy poziom rozrywki dzięki dodatkowym usługom, jakie możesz mieć razem z internetem i telewizją. Bez względu na wybrany pakiet otrzymasz od nas dostęp do platformy Netia GO. Oglądaj wybrane filmy, seriale i inne programy, kiedy chcesz – na życzenie i bez spoglądania w ramówkę telewizyjną. W serwisie możesz również włączać kanały telewizyjne online ze swojego pakietu.

Wybierając ofertę internet i telewizja od Netii, uzyskasz dostęp do Giganagrywarki Maxi bez opłat przez trzy miesiące. Nagrywaj i odtwarzaj ponownie swoje ulubione programy w wybranym przez Ciebie czasie. Oferta telewizja i internet wiąże się również z opcjonalnym dostępem do Cinemax HD. Przeglądaj kanały z filmami w gwiazdorskiej obsadzie przez 24 miesiące za 0 zł!

Oferta telewizyjna w Cinemax HD jest zróżnicowana i dopasowana do różnych potrzeb.

Pakiet internet i telewizja od Netii oferuje również opcjonalną możliwość korzystania z soundboxa 4K – głośnika z systemem dźwięku przestrzennego. Dzięki jego funkcjom możesz poczuć się jak podczas seansu kinowego – i to we własnym salonie!

Telewizja z internetem światłowodowym

Pakiet Telewizji Dla Każdego oferujemy razem z szybkim i stabilnym internetem światłowodowym. Możesz wybrać jedną z trzech opcji prędkości pobierania – do 300 Mb/s, 600 Mb/s i 1 Gb/s. Tak szybkie łącze pozwoli Ci oglądać programy telewizyjne w najwyższej jakości 4K, bez najmniejszych zakłóceń. Możesz także grać w gry online, streamować, pobierać duże pliki czy korzystać z internetu do nauki i pracy zdalnej.

Nie musisz kupować routera Wi-Fi – w ofercie internetu z telewizją zapewnimy Ci nowoczesne urządzenie na czas trwania umowy w cenie abonamentu. Utwórz szybkie połączenie bezprzewodowe z siecią Wi-Fi w całym domu lub połącz komputer z routerem za pomocą kabla Ethernet. Wybierając pakiet telewizji z internetem, możesz skorzystać z usługi Bezpiecznego Internetu z systemem antywirusowym na komputer i urządzenia mobilne, ochroną rodzicielską oraz zabezpieczeniem sieci podczas zakupów online.

Telewizja i internet – najlepsza oferta od Netii

Wybierz ofertę telewizji i internetu od Netii i ciesz się szybkim połączeniem sieciowym oraz rozbudowanym pakietem telewizyjnym. Wykorzystaj możliwości abonamentowe i oglądaj swoje ulubione programy w najwyższej jakości. Za pomocą nowoczesnego routera uzyskasz również dostęp do szybkiego łącza w całym domu. Wypróbuj telewizję z internetem od Netii!