Pakiet sportowy online: kanały dla fana sportu | Netia
Menu główne
Wybrane mecze PGE Ekstraligi dostępne są w ELEVEN SPORTS, prawa współdzielone z innym nadawcą.
Sprawdź dostępność usług i uzyskaj ofertę dopasowaną do swojej lokalizacji

  • Dla Każdego
  • Dla Kinomaniaka

Pakiet sportowy Dla Fanów Sportu – piłki nożnej i nie tylko

Jesteś kibicem i chcesz emocjonować się rywalizacją na żywo z najważniejszych wydarzeń ze stadionów na całym świecie? Telewizja Dla Fanów Sportu to pakiety sportowe online, w ramach których otrzymasz dostęp do wielu kanałów, w tym Eleven Sports, Polsat Sport Premium czy Eurosport.

Oglądaj na żywo mecze drużyn z najlepszych europejskich lig piłkarskich – włoskiej, hiszpańskiej, francuskiej czy belgijskiej. Sprawdź, jak radzą sobie w swoich klubach piłkarze reprezentacji Polski, w tym Robert Lewandowski, Piotr Zieliński, Wojciech Szczęsny czy Przemysław Frankowski. Na kanałach Polsat Sport Premium transmitowane są również mecze najbardziej prestiżowych rozgrywek klubowych w Europie – Ligi Mistrzów UEFA.

Pasjonujesz się również innymi dyscyplinami? Nasz pakiet kanałów sportowych umożliwi Ci oglądanie zmagań żużlowców w ramach PGE Ekstraligi czy meczów koszykówki, siatkówki, golfa, tenisa ziemnego lub short tracku. To zresztą nie wszystko – przekonasz się samodzielnie, sięgając po nasz pakiet sportowy!

Pakiet kanałów sportowych w ofercie z internetem – to się opłaca!

Oprócz pakietu kanałów sportowych zapewnimy Ci dostęp do szybkiego internetu. Sam wybierasz jego prędkość – do 300 Mb/s, 600 Mb/s lub 1 Gb/s. Otrzymasz stabilne łącze, które działa niezawodnie w każdych warunkach. Dzięki temu możesz komfortowo oglądać ulubione wydarzenia sportowe na żywo w telewizji internetowej. Nasz internet stacjonarny świetnie sprawdza się również do oglądania filmów w serwisach VOD, grania w gry sieciowe, pobierania dużych plików czy zdalnej nauki i pracy.

Telewizja Dla Fanów Sportu to pakiet kanałów sportowych, który oferujemy w umowie na 24 miesiące. Na czas trwania abonamentu udostępnimy Ci nowoczesny dekoder 4K, który pozwala oglądać transmisje w jakości Full HD. Standard ten zapewnia wysoką rozdzielczość, doskonałą dynamikę obrazu, a także ogromną liczbę kolorów, odcieni i szczegółów. Otrzymasz od nas również router Wi-Fi, dzięki któremu uzyskasz silny sygnał internetu bezprzewodowego nawet w całym domu.

Chcesz zamówić online pakiet kanałów sportowych w ofercie telewizji Dla Fanów Sportu? Zadzwoń do nas, zostaw numer lub napisz – pomożemy Ci dokonać najlepszego wyboru.