Internet stacjonarny (domowy) – światłowód: oferta | Netia
Menu główne

Sprawdź dostępność usług i uzyskaj ofertę dopasowaną do swojej lokalizacji

dostępność 2Gb/s ograniczona terytorialnie, sprawdź pod swoim adresem

Wybierz internet domowy dostosowany do Twoich potrzeb. Poznaj naszą ofertę i przekonaj się, że szybki internet stacjonarny jest na wyciągnięcie ręki.

Internet domowy w pakiecie się opłaca

3 miesiące za 0 zł
od 85 zł/mies.

99 kanałów + Eleven Sports + Polsat Sport Premium + Internet Dla Fanów Sportu

99 kanałów

Sprawdź
3 miesiące za 0 zł
od 85 zł/mies.

99 kanałów + HBO + Internet Dla Kinomaniaka

99 kanałów

Sprawdź

Internet stacjonarny od Netii – szybkie i niezawodne łącze

Internet bezprzewodowy bez limitu!

Jeśli szukasz dobrego i sprawdzonego internetu kablowego do domu, jesteś we właściwym miejscu! Z internetem światłowodowym od Netii masz pewność, że nic nie zakłóci Twojego korzystania z sieci. Dzięki zastosowaniu fal świetlnych łącze internetu światłowodowego jest mniej narażone na wszelkie awarie, dlatego też bez problemu możesz prowadzić długie rozmowy na komunikatorach wideo, słuchać ulubionej muzyki, a także oglądać wielosezonowe seriale czy pobierać duże pliki.

Otrzymasz od nas internet bez limitu transferu danych. Jest to stałe łącze, które działa niezawodnie, nawet jeśli w tym samym czasie korzysta z niego więcej osób. Sprawdza się więc świetnie do użytku domowego – wszyscy członkowie rodziny mogą łączyć się z siecią na swoich urządzeniach, w tym komputerach, telefonach, tabletach czy konsolach do gier.
 

Śmigaj 2 razy szybciej z internetem światłowodowym

Internet domowy dopasowany do potrzeb całej rodziny jest niezwykle istotny. Do wyboru masz kilka różnych pakietów internetu kablowego, a każdy z nich został wzbogacony o dodatkowe usługi, takie jak TIDAL czy Bezpieczny Internet. Internet światłowodowy od Netii zapewnia wiele możliwości rozrywki na wysokim poziomie. Pozwala korzystać z serwisów streamingowych, grać w gry sieciowe, uczyć się i pracować zdalnie czy streamować.

Możesz także wybrać, jaką prędkość ma mieć Twój internet światłowodowy. 300 Mb/s, 600 Mb/s czy jednak 1 Gb/s? Samodzielnie zdecyduj, jaka wielkość pakietu na internet stacjonarny będzie najbardziej korzystna. W cenie każdego pakietu na czas trwania umowy dostaniesz także router, który umożliwi bezprzewodowe lub przewodowe łączenie się z siecią, przy użyciu przewodu Ethernet. Uzyskasz silny zasięg sygnału nawet w całym domu i będziesz mógł cieszyć się stabilnym połączeniem. Sam wybierasz, czy chcesz mieć internet bezprzewodowy, czy może kablowy.

Korzystanie z internetu stacjonarnego lub mobilnego wiąże się z różnymi zagrożeniami, dlatego też skorzystaj z opcji Bezpieczny Internet, w ramach której otrzymasz pakiet antywirusowy na trzy różne urządzenia, filtr antyspamowy do poczty, zaporę firewall, ochronę rodzicielską, a także dwie licencje.
 

Pakietuj i oszczędzaj z internetem domowym w Netii

Czy wiesz, że łączenie pakietów sprzyja oszczędzaniu? Sprawdź, jak możesz zaoszczędzić, łącząc ulubioną rozrywkę z internetem stacjonarnym. Wszystkie wybrane usługi możesz mieć w jednym abonamencie – prosto, przejrzyście i wygodnie.

Jesteś wielbicielem sportowych emocji? Łap pakiet telewizji z Internetem Dla Fanów Sportu. Znajdziesz w nim 99 kanałów, kanały Eleven Sports oraz Polsat Sport Premium. Z takim zestawem będziesz na bieżąco ze wszystkimi wyścigami, rozgrywkami i meczami. Poczuj się, jak gdybyś znajdował się na stadionie, w samym centrum sportowych wydarzeń. Czeka na Ciebie wiele transmisji zmagań najlepszych polskich i zagranicznych zawodników różnych dyscyplin, w tym piłki nożnej, koszykówki, formuły 1 czy żużla.

Jeśli bliżej Ci do przeżywania filmowych emocji, sięgnij po pakiet telewizji z HBO i Internetem Dla Kinomaniaka. Niezawodny internet światłowodowy to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy uwielbiają na długie godziny zanurzyć się w ulubionych serialach. Będą na Ciebie czekać zarówno filmowe nowości, jak i ponadczasowa klasyka kina. Dzięki platformie Netia GO obejrzysz online kanały ze swojego pakietu, a także odtworzysz w dowolnym czasie wybrane programy na życzenie.

Już teraz sprawdź, czy w swojej okolicy możesz korzystać z internetu światłowodowego. Wybierz Netię i ciesz się niezakłóconym sygnałem internetu domowego! Skontaktuj się z nami – pomożemy Ci dopasować pakiet, który będzie dla Ciebie najkorzystniejszy. Możesz do nas napisać, zadzwonić lub zostawić numer telefonu.