Internet domowy LTE: mobilny z routerem | Netia
Menu główne

Posiadasz łącze nieobsługujące szybkiego internetu? Skorzystaj z naszego internetu domowego LTE. To połączenie stabilności internetu stacjonarnego oraz prędkości internetu mobilnego.

Internet domowy LTE od Netii

Twój dom nie może zostać podłączony do światłowodów ani stacjonarnego łącza kablowego? Nic straconego! Nasz internet domowy LTE to rozwiązanie, które zapewni Ci szybkie i stabilne połączenie z siecią w całym budynku. Ten internet mobilny do domu wykorzystuje sygnał sieci komórkowej. Nawet słaby zasięg w Twojej okolicy nie musi być problemem.
 

Internet z anteną zewnętrzną

Internet LTE dla domu to bezprzewodowe łącze mobilne. Na czas trwania umowy (24 miesiące) dostaniesz od nas zestaw, który składa się z zewnętrznego modemu LTE (ODU-300) i stacjonarnego routera Wi-Fi (IDU-300). Dodatkowo udostępnimy Ci kartę SIM, która jest odporna na każdą pogodę – zarówno duże upały, jak i mróz do −40 stopni Celsjusza. Kompletny sprzęt otrzymasz od nas w cenie abonamentu. Łącze możesz zintegrować z instalacją antenową, dzięki czemu ograniczysz liczbę kabli.

Umieszczenie modemu wysoko na zewnątrz budynku sprawi, że nic nie zdoła zakłócić dużej siły sygnału. Internet z zewnętrzną anteną będzie działać szybko i niezawodnie pomimo znajdujących się w pobliżu przeszkód, np. budynków czy drzew. Pozwoli Ci to korzystać z najwyższych parametrów internetu LTE w lokalizacji – o prędkości nawet do 300 Mb/s. Nowoczesny router Wi-Fi rozprowadzi sygnał po całym domu, abyś mógł łączyć się z internetem za pomocą dowolnych urządzeń – komputerów, smartfonów czy tabletów.
 

Internet domowy bez ograniczeń

Do wyboru masz trzy pakiety internetu mobilnego dla domu – 100 GB, 500 GB lub 1000 GB. Dostosujesz więc bez problemu wielkość transferu danych do swoich potrzeb. Możesz oglądać filmy i seriale w wysokiej jakości 4G, grać w gry sieciowe, pobierać duże pliki, streamować czy uczestniczyć w telekonferencjach. Najwyższy pakiet 1000 GB to niemal internet domowy bez limitu – sprawdzi się do używania jednocześnie przez kilku domowników.
 

Bezpieczny internet LTE dla domu

Użytkownicy internetu domowego LTE są tak samo narażeni na zagrożenia internetowe jak osoby korzystające ze stacjonarnego łącza. Nie zapomnij więc o ochronie swoich urządzeń. Razem z naszym internetem mobilnym do domu możesz skorzystać z Bezpiecznego Internetu. W ramach tej usługi ochronisz swój komputer, tablet i smartfon przed różnego rodzaju złośliwym oprogramowaniem. Twoje cyberbezpieczeństwo w sieci podniosą nasz pakiet antywirusowy, ochrona rodzicielska, filtr antyspamowy czy zapora ogniowa firewall.