Mobilny internet 5G - wypróbuj internet bez limitu | Netia
Menu główne

Internet mobilny w Netii

Zyskaj stabilne połączenie i zwiększ prędkość przesyłania z internetem domowym bez limitu od Netii. Internet 5G oznacza piątą generację sieci komórkowej. Taki internet mobilny zapewnia znacznie większą prędkość przesyłania danych bez limitu i niemal niezauważalne opóźnienia.

Netia korzysta z sieci Plus, która zapewnia pierwszą w Polsce sieć 5G budowaną w paśmie 2600 TDD. To pasmo pozwala zachować optymalną relację zasięgu do prędkości. Nowa pojemność przeznaczona jest tylko dla sieci 5G, dzięki czemu jakość internetu mobilnego jest jeszcze lepsza.

Internet bezprzewodowy – czy potrzebujesz go do swojego domu?

Zastanawiasz się, czy internet mobilny jest dla ciebie? Kiedy z niego skorzystać? Wszystko zależy od Twojego zapotrzebowania.

Internet mobilny często kojarzy się z limitem danych komórkowych, których wyczerpanie skutkuje brakiem dostępu do sieci. W Netii znajdziesz jednak internet mobilny 5G bez limitu, więc możesz korzystać z danych komórkowych bez zmartwień.

Internet mobilny bez limitów sprawdzi się, gdy potrzebujesz stałego łącza w każdym miejscu, które znajduje się w zasięgu danej sieci. Jeśli nie lubisz czuć się ograniczony i chcesz korzystać z nielimitowanego internetu, wybór mobilnego łącza będzie trafiony. Szybkość internetu mobilnego zależy od zasięgu technologii, w jakiej znajduje się użytkownik.

Dodatkowym atutem internetu mobilnego jest to, że możesz „zabrać go” ze sobą wszędzie. Przykładem jest przeprowadzka w miejsce z brakiem dostępu do sieci lub – w przypadku studentów – brak internetu bez limitu w wynajmowanym mieszkaniu. 

Internet bezprzewodowy bez limitu

W Netii możesz dopasować ofertę internetu mobilnego do swoich potrzeb. Jesteś nowym czy obecnym klientem? Potrzebujesz routera czy masz własny? W każdej z tych opcji znajdziesz odpowiedni rozmiar pakietu internetu mobilnego z adekwatną do niego ceną. Dla osób, które nie są pewne wyboru, przygotowaliśmy ofertę bez zobowiązań – wybierz 30 GB lub internet mobilny bez limitu i ciesz się doskonałym połączeniem internetu 5G bez limitu.

Łatwy w obsłudze oraz niezawodny nielimitowany internet mobilny idealnie sprawdzi się do pracy lub nauki zdalnej. Bez problemu możesz go używać dzięki urządzeniu mobilnemu i stworzyć internet bezprzewodowy w domu. Nie musisz martwić się limitem danych komórkowych, ponieważ pakiet internetu 5G od Netii zapewnia dostęp do sieci bez limitu.

Nielimitowany internet mobilny zapewnia użytkownikom wiele innych korzyści. Pakiet od Netii, oprócz szybkiego i stałego łącza, proponuje wiele benefitów, o których wspominamy poniżej.

Internet 5G bez limitu – poznaj korzyści internetu mobilnego

Oprócz niezawodnego internetu domowego bez limitu zyskujesz dostęp do wielu innych przydatnych opcji i narzędzi. W ramach każdego pakietu na czas trwania umowy otrzymujesz od nas wybrany router. Do wyboru masz router stacjonarny, który zapewnia bezprzewodowe lub przewodowe łączenie się z siecią w całym domu, lub router OPPO 5G CPE T1a, który umożliwia korzystanie z łączności 5G nawet na 32 urządzeniach jednocześnie! Internet mobilny z routerem zapewni stałe łącze w całym domu.

Podczas korzystania z internetu warto zachować ostrożność, dlatego też do każdego pakietu internetu mobilnego bez limitu od Netii możesz dobrać usługę Bezpieczny Internet. Usługa zawiera pakiet antywirusowy, który sprawdzi się na wielu urządzeniach. Wprowadź kontrolę rodzicielską i rób bezpieczne zakupy dzięki internetowi domowemu bez limitu. Zapewnij bezpieczeństwo sobie i swoim bliskim, wybierając usługę Bezpieczny Internet od Netii.

Już teraz sprawdź, czy jesteś w zasięgu internetu mobilnego 5G, i skorzystaj ze świetnej oferty na internet bezprzewodowy bez limitu od Netii.