Mobilny internet 5G - wypróbuj internet bez limitu | Netia
Menu główne

Internet mobilny w Netii

Zyskaj stabilne połączenie i zwiększ prędkość przesyłania z internetem domowym bez limitu od Netii. Internet 5G oznacza piątą generację sieci komórkowej. Taki internet mobilny zapewnia znacznie większą prędkość przesyłania danych i niemal niezauważalne opóźnienia.

Netia korzysta z sieci Plus, która zapewnia pierwszą w Polsce sieć 5G budowaną w paśmie 2600 TDD. To pasmo pozwala zachować optymalną relację zasięgu do prędkości. Nowa pojemność przeznaczona jest tylko dla sieci 5G, dzięki czemu jakość internetu mobilnego jest jeszcze lepsza.

Internet bezprzewodowy bez limitu

W Netii możesz dopasować ofertę internetu mobilnego do swoich potrzeb. Jesteś nowym czy obecnym klientem? Potrzebujesz routera czy masz własny? W każdej z tych opcji znajdziesz odpowiedni rozmiar pakietu internetu mobilnego z adekwatną do niego ceną. Dla osób, które nie są pewne wyboru, przygotowaliśmy ofertę bez zobowiązań – wybierz 30 GB lub internet mobilny bez limitu i ciesz się doskonałym połączeniem 5G.

Internet 5G bez limitu – poznaj korzyści internetu mobilnego

Oprócz niezawodnego internetu domowego bez limitu zyskujesz dostęp do wielu innych przydatnych opcji i narzędzi. W ramach każdego pakietu na czas trwania umowy otrzymujesz od nas wybrany router. Do wyboru masz router stacjonarny, który zapewnia bezprzewodowe lub przewodowe łączenie się z siecią w całym domu, lub router OPPO 5G CPE T1a, który umożliwia korzystanie z łączności 5G nawet na 32 urządzeniach jednocześnie!

Słuchanie muzyki umila Ci każdy dzień? Z wybranym pakietem internetu mobilnego zyskasz dostęp do platformy TIDAL na 24 miesiące. Ponad 90 milionów utworów i 450 tysięcy nagrań wideo posłuchasz bez reklam na wielu urządzeniach, np. laptopie, tablecie lub smartfonie.

Podczas korzystania z internetu warto zachować ostrożność, dlatego też do każdego pakietu internetu mobilnego od Netii możesz dobrać usługę Bezpieczny Internet. Usługa zawiera pakiet antywirusowy, który sprawdzi się na wielu urządzeniach. Wprowadź kontrolę rodzicielską i rób bezpieczne zakupy dzięki internetowi domowemu bez limitu.

Już teraz sprawdź, czy jesteś w zasięgu internetu mobilnego 5G, i skorzystaj ze świetnej oferty na internet bezprzewodowy od Netii.