Internet Światłowodowy
od 40 zł/mies.

Podaj numer telefonu

Oddzwonimy ze szczegółami

Zgody potrzebne do kontaktu
ROZWIŃ

W każdej chwili przysługuje Ci prawo do wycofania każdej z powyższych zgód, ale cofnięcie zgody nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Twojej zgody przed jej wycofaniem.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Netia S.A. z siedzibą przy ul. Poleczki 13, 02-822 Warszawa, która współadministruje Twoimi danymi z innymi spółkami Grupy Netia S.A.: Internetia sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Poleczki 13, 02-822 Warszawa, ul. Strzegomska 142A, 54-429 Wrocław, TK Telekom spółka z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ulicy Kijowskiej 10/12A, 03-743 Warszawa, zwanymi dalej 'Współadministratorami'.
Pełna informacja o Administratorze Twoich danych osobowych oraz przysługujących Ci prawach znajduje się tutaj: (Polityka prywatności).

Dziękujemy! Twoje zgłoszenie zostało wysłane. Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą na podany numer.
Oops! Coś poszło nie tak. Spróbuj ponownie później.

Prezentowana oferta Netii S.A.:„Elastyczna oferta - 3 miesiące bez opłat” obowiązuje przy zawarciu Umowy na czas określony 24 pełnych Okresów Rozliczeniowych; przy jednoczesnym korzystaniu z rabatu za e-fakturę oraz zgody marketingowe. Warunkiem skorzystania z Promocji jest zamówienie Usługi Internetowej z dodatkowo płatną usługą Bezpieczny Internet 2. Usługa Telewizyjna dostępna jest z usługą Giganagrywarki, która w wersji Standard jest dodatkowo płatna usługą. Operator posiada inne wersje usługi Giganagrywarka. Lista kanałów dostępnych w poszczególnych pakietach znajduje się na stronie netia.pl/kanalytv. Liczba bezpłatnych miesięcy uzależniona jest od wyboru Pakietu. Szybki Internet Max (20, 50, 100, 150,300, 600, 900) stanowi wyłącznie nazwę marketingową. Usługa Internetowa oparta na parametrach jakości wynikających z maksymalnych parametrów technicznych danej technologii, w jakiej świadczona jest Usługa Internetowa,lub wynikających z ofertowych ustawień technicznych łącza. Parametry świadczenia Usługi Internetowej, w szczególności parametry prędkości oraz wpływu innych usług na Usługę Internetową,dostępne są na stronie netia.pl.