Dla najmłodszych z okazji Dnia Dziecka - okno otwarte - Netia
Menu główne

Lista wszystkich odkodowanych kanałów:

Promocja obowiązuje do 30 czerwca 2024 r. dla Abonentów Netii posiadających ofertę TV Elastyczna oraz SML. Liczba kanałów dostępnych w promocji jest uzależniona od posiadanego pakietu. Zastrzegamy możliwość zmiany liczby kanałów w okresie trwania promocji.

  • Cbeebies
  • Disney Channel
  • Disney Jr
  • Disney XD
  • Nick Jr.

Premiery

wydarzenia, filmy, seriale, które szczególnie polecamy

Disney Channel, poniedziałek-piątek o 17:15

Potworna Robota

Tylor Rożek właśnie ukończył studia i usiłuje spełnić swoją zawodową embicję, którą jest zostanie straszakiem. Niestety, wkrótce okazuje się, że w fabryce Potwory i Spółka taka posada już nie istnieje, ponieważ aktualnie energię pozyskuje ona z dziecięcego śmiechu, a nie jak dotychczas z krzyku. Tylorowi nie pozostaje nic innego, jak przebranżowić się. W serialu jesteśmy świadkami jego rozwoju w dziedzinie bycia zabawnym oraz odnajdywania się w towarzystwie innych dziwacznych potworów.

Nick Jr., codziennie o 8:20 i 18:45

Barbapapa

Nowa seria przygód sympatycznych, plastycznych stworków - Barbapapy i jego bliskich. Pierwowzorem produkcji jest seria francuskich książeczek dla dzieci opublikowanych w latach 70. XX w. autorstwa Annette Tison i Talusa Taylora. Barbapapa stanowi nawiązanie do francuskiej nazwy waty cukrowej (barbe a papa). Głowa rodziny jest różową, zaokrągloną postacią, a jego towarzyszka Barbamama - czarną, gruszkowatą istotą. Mają siedmioro kolorowych dzieci, które zasadzili, ponieważ Barbapapy wyrastają z ziemi jak rośliny.

Disney XD, poniedziałek-do piątek o 15:10

Kiff

W serialu towarzyszymy Kiff, radosnej wiewiórce z wielkim apetytem na życie. Nasza bohaterka przeżywa w swoim mieście niezliczone przygody wraz z królikiem Barrym, swoim najlepszym przyjacielem. Odkrywamy świat, w którym zwierzaki i magiczne istoty żyją obok siebie, a nasz duet radzi sobie pośród ekscentrycznych mieszkańców miasta.

Disney Junior, soboty i niedziele o 13:00

Myszka Miki: Frajdomek

Serial opowiada o nowych perypetiach Myszki Miki oraz jego przyjaciół – Myszki Minnie, Kaczora Donalda, Kaczki Daisy, Goofy’ego oraz psa Pluto. Przyjaciele poznają energicznego Frajdka – zaczarowany gadający domek zabaw, który każdego dnia zapewnia Mikiemu i reszcie niesamowite przygody i świetną rozrywkę.