Dla najmłodszych z okazji Dnia Dziecka - okno otwarte - Netia
Menu główne

Lista wszystkich odkodowanych kanałów:

Promocja obowiązuje do 30 czerwca 2022 r. dla Abonentów Netii posiadających ofertę TV Elastyczna lub SML. Liczba kanałów dostępnych w promocji jest uzależniona od posiadanego pakietu. Zastrzegamy możliwość zmiany liczby kanałów w okresie trwania promocji.

  • Boomerang
  • Cartoon Network
  • Cbeebies
  • Da Vinci
  • Disney Channel
  • Disney Junior
  • Nick Jr.
  • Nickelodeon
  • Nicktoons
  • TeenNick
Premiery 

wydarzenia, filmy, seriale

Andy i dinozaury
Premiera Środa, 1 czerwca, godz. 15:35 (Sezon 1 (20 odcinków)

Z okazji Dnia Dziecka zapraszamy do śledzenia prehistorycznych przygód Andy’ego, który na zlecenie lokalnego muzeum tropi stwory niegdyś zamieszkujące naszą planetę. W wyprawie towarzyszy mu przyjaciółka Hatty, ekspertka od dinozaurów. Za pomocą magicznego zegara Andy przenosi się w odległe czasy i znajduje cenne eksponaty do muzeum. Spotyka też małego diplodoka, wzbija się w przestworza na grzbiecie pterozaura i staje twarzą w twarz z T-rexem!

Tomek i przyjaciele
Premiera Środa, 1 czerwca, godz. 15:00

Serial „Tomek i przyjaciele” to już czwarta odsłona słynnej na całym świecie animacji dla dzieci. Najnowsza seria pokazuje postać głównego bohatera jako jeszcze bardziej skorego do zabawy, niż kiedykolwiek przedtem. Tomek, główny bohater własnych perypetii, przeżywa swoje przygody w towarzystwie Kamci, Piotrusia, Nii i innych przyjaciół. Tym razem spróbuje zostać lokomotywą numer jeden, czego świadkami będą pozostali znani i lubiani przez najmłodszych bohaterowie animacji. Perypetie Tomka pokazują, że nie boi się on popełniania małych błędów, bo najbardziej cieszy go po prostu bycie dzieckiem i odkrywanie świata.

Jabłko i Szczypior
Środa, 1 czerwca o godz. 14:50

Wielkie miasto od początku było dla Jabłka i Szczypiora ekscytującym wyzwaniem. Po raz pierwszy znaleźli się w metropolii. Poznali się, gdy szukali tam mieszkania. Od tego czasu są najlepszymi kumplami i razem przemierzają gąszcz miejskich przecznic. Zawierają też nowe znajomości z postaciami takimi jak Frytka, która chętnie wspiera znajomych, czy Falafel, który pozwala bohaterom mieszkać u siebie i często pomaga, kiedy wpakują się w kłopoty.

Bądź eko z rodziną Grimwade'ów
W piątki o godz. 16:25

Ella i Tim Grimwade'owie oraz ich sześcioro dzieci chcą żyć bardziej ekologicznie i świadomie. Zmniejszają zużycie wody i plastiku, powtórnie wykorzystują znoszone ubrania i stosują inne metody dbania o wspólną planetę, pokazując je przy tym widzom. Kierują się zasadą „pięciu R”: Refuse (Rezygnuj), Reduce (Redukuj), Repair (Reperuj), Reuse (Użyj ponownie) i Recycle (Odzyskuj). I udowadniają, że drobne działania mogą mieć doniosłe skutki. „Zielone” porady i wskazówki znajdziesz w programie Bądź eko z rodziną Grimwade'ów na kanale Da Vinci.

Ghostforce
Od poniedziałku do piątku o godz. 18:00

Superbohaterowie Ghostforce powracają w nowych odcinkach. Drużyna Ghostforce to trójka licealistów: Liv, Andy oraz Mike. Potajemnie walczą z duchami, które nawiedzają ich miasto w zwariowany oraz komediowy sposób! Z nieodłącznym pragnieniem tworzenia problemów duchy, niewidoczne dla ludzkiego oka, używają strachu jako paliwa, aby zwiększać swoją moc i zdolność wpływania na otaczający ich świat. Nasi bohaterowie nie mają innego wyjścia, jak tylko wstrzymać swoje codzienne życie, i jako Ghostforce pokonać duchy i przywrócić miasto do normalności, zanim zorientują się mieszkańcy.

Bingo i Rolly w akcji
Od poniedziałku do piątku o godz. 10:00 i 15:00

"Bingo i Rolly w akcji" to przezabawny serial opisujący perypetie dwóch braci szczeniaków rasy mops – Bingo i Rolly'ego. Te małe, niesforne ale sympatyczne zwierzaki za każdym razem, gdy ich właściciel Bob wychodzi z domu, wyruszają na poszukiwanie nowych przygód i poznają przyjaciół.

Pobierz materiały edukacyjne dla najmłodszych!