Internet stacjonarny (domowy) – światłowód: oferta | Netia
Menu główne

Sprawdź dostępność usług i uzyskaj ofertę dopasowaną do swojej lokalizacji

Wzmocnij sygnał Wi-Fi w Twoim domu

Wybierz internet domowy dostosowany do Twoich potrzeb. Poznaj naszą ofertę i przekonaj się, że szybki internet stacjonarny jest na wyciągnięcie ręki.

Internet domowy w pakiecie się opłaca

3 miesiące za 0 zł
od 85 zł/mies.

99 kanałów + Eleven Sports + Polsat Sport Premium + Internet Dla Fanów Sportu

99 kanałów

Sprawdź
3 miesiące za 0 zł
od 85 zł/mies.

99 kanałów + HBO + Internet Dla Kinomaniaka

99 kanałów

Sprawdź

Internet stacjonarny od Netii

Jeśli szukasz dobrego i sprawdzonego internetu kablowego do domu, jesteś we właściwym miejscu! Z internetem światłowodowym od Netii masz pewność, że nic nie zakłóci Twojego korzystania z sieci. Dzięki zastosowaniu fal świetlnych łącze internetu światłowodowego jest mniej narażone na wszelkie awarie, dlatego też bez problemu możesz prowadzić długie rozmowy na komunikatorach wideo, słuchać ulubionej muzyki, a także oglądać wielosezonowe seriale czy pobierać duże pliki.

Śmigaj 2 razy szybciej z internetem światłowodowym

Internet domowy dopasowany do potrzeb całej rodziny jest niezwykle istotny. Do wyboru masz kilka różnych pakietów internetu kablowego, a każdy z nich został wzbogacony o dodatkowe usługi, takie jak TIDAL czy Bezpieczny Internet. Możesz także wybrać, jaką prędkość ma mieć Twój internet światłowodowy. 300 Mb/s, 600 Mb/s czy jednak 1 Gb/s? Samodzielnie zdecyduj, jaka wielkość pakietu na internet stacjonarny będzie najbardziej korzystna. W cenie każdego pakietu na czas trwania umowy dostaniesz także router, który umożliwi bezprzewodowe lub przewodowe łączenie się z siecią.

Korzystanie z internetu stacjonarnego lub mobilnego wiąże się z różnymi zagrożeniami, dlatego też skorzystaj z opcji Bezpieczny Internet, w ramach której otrzymasz pakiet antywirusowy na trzy różne urządzenia, ochronę rodzicielską, a także dwie licencje.

Pakietuj i oszczędzaj z internetem stacjonarnym w Netii

Czy wiesz, że łączenie pakietów sprzyja oszczędzaniu? Sprawdź, jak możesz zaoszczędzić, łącząc ulubioną rozrywkę z internetem stacjonarnym. Jesteś wielbicielem sportowych emocji? Łap pakiet telewizji z Internetem Dla Fanów Sportu. Znajdziesz w nim 99 kanałów, kanały Eleven Sports oraz Polsat Sport Premium. Z takim zestawem będziesz na bieżąco ze wszystkimi wyścigami, rozgrywkami i meczami.

Jeśli bliżej Ci do przeżywania filmowych emocji, sięgnij po pakiet telewizji z HBO i Internetem Dla Kinomaniaka. Niezawodny internet światłowodowy to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy uwielbiają na długie godziny zanurzyć się w ulubionych serialach.

Już teraz sprawdź, czy w swojej okolicy możesz korzystać z internetu światłowodowego. Wybierz Netię i ciesz się niezakłóconym sygnałem internetu domowego!