Netia – Zamówienie - Internet 100 Mb/s


Abonament za usługi główne:

19,90 zł/mies. Uwzględnia rabat 5zł za zgody marke­tingowe oraz rabat 5zł za zgodę na e‑fakturę i komuni­kację elektro­niczną.
Długość umowy:24 miesiące

Usługi główne:

Elastyczny Internet 5 GB

W przypadku wykorzystania pakietu internetowego 5 GB, za każdy rozpoczęty kolejny pakiet 5 GB zostanie naliczona opłata 10 zł. Maksymalnie można wykorzystać 20 GB.

Urządzenia:

Karta Sim
Modem mobilny LTE Huawei e3372

Opłaty jednorazowe:

Jednorazowa płatność za aktywację

Opłata aktywacyjna
  • Internet: 29 zł

29 zł

Zostaw kontakt
- za chwilę oddzwonimy do Ciebie z ofertą:

Treść zgód ROZWIŃ
W każdej chwili przysługuje Ci prawo do wycofania każdej z powyższych zgód, ale cofnięcie zgody nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Twojej zgody przed jej wycofaniem.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Netia S.A. z siedzibą przy ul. Poleczki 13, 02-822 Warszawa, która współadministruje Twoimi danymi z innymi spółkami Grupy Netia S.A.: Internetia sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Poleczki 13, 02-822 Warszawa, TK Telekom spółka z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ulicy Kijowskiej 10/12A, 03-743 Warszawa, zwanymi dalej 'Współadministratorami'.
Pełna informacja o Administratorze Twoich danych osobowych oraz przysługujących Ci prawach znajduje się tutaj: (link do Polityki prywatności).
WYŚLIJ

Oddzwonimy do Ciebie z ofertą. Nasi konsultanci pracują
od poniedziałku do niedzieli w godzinach 8-22.

Dlaczego warto kupić online?

  • Zawsze najlepsza oferta

  • Darmowa i szybka wysyłka kurierska

  • Bez wychodzenia z domu