Netia - strona główna

Nowe VOD od Netii

Na ratunek telewizyjnej nudzie. Setki filmów na Twoim dekoderze.

Bogata baza filmowa

Baza filmów Netii to setki pozycji, wśród których znajdziesz wszystko - od hitowych bajek dla dzieci, przez sensacje, kryminały i komedie aż po dokumenty. Bazę regularnie uzupełniamy o nowe filmy.

921

Filmów dostępnych do oglądania

20+

Kategorii tematycznych

Grudniowe premiery

303. Bitwa o Anglię

Opis

Jest rok 1940. Władze i ludność Wielkiej Brytanii z rosnącym przerażeniem patrzą na inwazję niemieckiej armii na Europę. Rozpoczyna się bitwa o Anglię, w której doskonale wyszkoleni i doświadczeni piloci Luftwaffe zaciekle atakują alianckie samoloty RAF-u. Z pomocą przybywają doborowi polscy lotnicy: Jan Zumbach, Witold Urbanowicz, Mirosław Ferić i Witold „Tolo” Łokuciewski. To weterani, którzy pragną walczyć w obronie swojej ojczyzny nawet poza jej granicami.Początkowa nieufność Brytyjczyków musi ustąpić wielkiemu szacunkowi, jakim Anglicy zaczynają darzyć polskich pilotów. Tak powstaje Dywizjon 303 imienia Tadeusza Kościuszki, który okazał się być najskuteczniejszym oddziałem powietrznym w trakcie bitwy o Anglię. Bohaterom przypisuje się zestrzelenie ponad 120 niemieckich samolotów – to wynik, jakiego nie udało się osiągnąć żadnemu innemu powietrznemu dywizjonowi.

OBSADA

Marcin Dorociński, Filip Pławiak, Milo Gibson, Iwan Rheon, Stefanie Martini, Adrian Zaremba

Premiera
07.12.2018
Kategoria
Historyczny, Wojenny, Dramat
PRODUKCJA
Polska, Wielka Brytania
CZAS TRWANIA
107 min

Czego życzy sobie kobieta

Opis

Senna Burges (Sharon Stone) jest projektantką mody, ale jej życie dalekie jest od wymarzonego ideału. Mimo że umawia się z młodszymi mężczyznami – nie może znaleźć właściwego partnera, z którym chciałaby spędzić resztę życia. Nawet pomoc w poznawaniu nowych kandydatów, którą zajmuje się jej najlepsza przyjaciółka nie przynosi oczekiwanego rezultatu. Wszystko się zmienia, gdy w dniu swoich urodzin poznaje przystojnego Adama (Tony Goldwyn). Co prawda nie jest wymarzonym przez bohaterkę sławnym aktorem ani gwiazdą rocka, ale Senna znajduje w nim coś fascynującego. Kiedy spotkanie dobiega końca, oboje myślą, że już nigdy się nie zobaczą. Nic bardziej mylnego – dokładnie rok później, w dniu kolejnych urodzin Senny – ona i Adam wpadają na siebie ponownie. Czy tym razem im się uda? Życie, podobnie jak urodzinowe prezenty – pełne jest niespodzianek!

OBSADA

Sharon Stone, Tony Goldwyn, Famke Janssen, Ellen Burstyn, Liza Lapira

Premiera
21.12.2018
Kategoria
Komedia, Romans
PRODUKCJA
USA
CZAS TRWANIA
94 min

Jak rozmawiać z dziewczynami na prywatkach

Opis

Londyn, 1977 rok. Młody punk Enn (Alex Sharp) wraz ze swoimi kumplami Johnem (Ethan Lawrence) i Vikiem (Abraham Lewis) przypadkowo trafiają na dziwną imprezę studentów z zagranicznej wymiany. Na domówce Enn spotyka piękną i tajemniczą Zan (Elle Fanning), która chce, by chłopak „pokazał jej” punk. Zaczyna się 24-godzinna przygoda pełna muzyki, imprezowania i niszczenia mienia publicznego. Bohater szybko zakochuje się
w dziewczynie, która tak naprawdę jest kosmitką, a rzekoma zagraniczna wymiana okazuje się być z innej galaktyki.

OBSADA

Nicole Kidman, Elle Fanning, Alex Sharp, Ruth Wilson, Ethan Lawrence, Abraham Lewis

Premiera
07.12.2018
Kategoria
Komedia, Romans, Sc-Fi
PRODUKCJA
USA
CZAS TRWANIA
102 min

Niezwykła podróż Fakira, który utknął w szafie

Opis

Młody i przystojny fakir Aja opuszcza Indie, aby odnaleźć w  Paryżu  swojego ojca  i  przy okazji  odwiedzić szwedzki sklep z meblami, o czym marzy od dziecka. Gdy wreszcie do niego trafia, od pierwszego wejrzenia zakochuje się w ślicznej Marie.  Nadzieje  na miłość rozwieją się,  kiedy  w wyniku szalonego zbiegu okoliczności Aja utknie w szafie i wyruszy  w  niesamowitą podróż przez  Europę. Czy  spryt, humor  i odrobina  magii  pozwolą mu wrócić do  Paryża  i znów spotkać ukochaną?

OBSADA

Dhanush, Bérénice Bejo, Erin Moriarty, Barkhad Abdi

Premiera
04.12.2018
Kategoria
Komedia
PRODUKCJA
Francja, USA
CZAS TRWANIA
105 min

Odnajdę Cię

Opis

Trwa policyjna obława na żołnierza (Dariusz Chojnacki), który ma na sumieniu niemal wszystkich członków swojego oddziału. Przestępcę udaje się zwabić w pułapkę,ale doświadczona policjantka Justa (Ewa Kaim) popełnia prosty błąd i ścigany wymyka się obławie. W konsekwencji uchybień kobieta zostaje wysłana na przymusowy urlop. Ambicja dyktuje jej jednak inne rozwiązanie. Zamiast zająć się narastającymi problemami we własnej rodzinie, porzuca wszystko i wraca do miasteczka swojego dzieciństwa, gdzie dorastał również jej przeciwnik. Podczas gdy Justa szuka tropów, mogących doprowadzić ją do kryjówki przestępcy, on sam dociera do jej bliskich i porywa córkę policjantki – Lenę. Postawiona pod ścianą, szantażowana kobieta, by odzyskać swoje życie i uratować dziecko,będzie musiała popełnić przestępstwo, wystawiając na śmierć Grzegorza (Piotr Stramowski) – ostatniego ocalałego z oddziału przestępcy. Próbując wybrnąć z sytuacji, policjantka rozpocznie morderczą grę
z prześladowcą. Stawką w zaciętym pojedynku na spryt i intelekt będzie życie jej ukochanej córki.

OBSADA

Ewa Kaim, Piotr Stramowski, Dariusz Chojnacki, Mirosław Kotowicz, Zofia Stelmach, Michał Żurawski

Premiera
07.12.2018
Kategoria
Sensacyjny, Thriller
PRODUKCJA
Polska
CZAS TRWANIA
83 min

Rodziny się nie wybiera

Opis

Wszyscy znają go jako pozbawionego własnej rodziny, wychowanego w sierocińcu genialnego projektanta wnętrz ukrywającego się pod tajemniczym pseudonimem: Valentin D.Wspólnie ze swoją piękną partnerką Constance kolejnymi kolekcjami rzucają Paryż i światowy design na kolana. Wszystko zmieni się jednak, kiedy o jego istnieniu przypomni sobie jego mieszkająca w prowizorycznej przyczepie na północy Francji i posługująca się ciężkim do zrozumienia dialektem szalona rodzina. Obchodząca właśnie urodziny matka Valentina D. oraz jego brat wraz z żoną i córką bez zapowiedzi przyjeżdżają do Paryża i rzucają się w objęcia przerażonego projektanta podczas otwarcia wystawy prezentującej najnowszą kolekcję. Nadomiar złego, w wyniku wypadku samochodowego traci on pamięć i cofa się do własnych wspomnień z wieku 17 lat – wtedy nie znał jeszcze swojej obecnej partnerki i kochał się w obecnej żonie brata. Zapomina również, jak mówi się po francusku w pięknym paryskim akcencie i zaczyna niezrozumiale bełkotać w dziwacznym dialekcie z dalekiej północy kraju. Constance zrobi wszystko, by odzyskać swojego dawnego partnera. Rodzina Valentina zostaje w Paryżu i zrobi wszystko, aby wywrócić jego życie do góry nogami.

OBSADA

Dany Boon, Line Renaud, Laurence Arné, Guy Lecluyse, François Berléand, Valérie Bonneton

Premiera
14.12.2018
Kategoria
Komedia
PRODUKCJA
Francja
CZAS TRWANIA
107 min

Whitney

Opis

Z imponującą liczbą ponad 200 milionów albumów sprzedanych na całym świecie, ze statusem pierwszej kobiety-artystki, która zadebiutowała na szczycie listy Billboard 200 i jedynej w historii, której siedem kolejnych singli pojawiło się na pierwszym miejscu zestawienia Billboard Hot 100, Whitney Houston była głosem swojego pokolenia. Artystką, która z piosenkarki gospel miała stać się królową światowej sceny. To ona zainspirowała całe pokolenie wokalistek z Mariah Careyi Beyoncé na czele. To jej brawurowe wykonanie amerykańskiego hymnu
w trakcie Super Bowl w 1991 roku przetarło ścieżki niedostępne wcześniej dla czarnoskórych muzyków. W tle do tych wiekopomnych wydarzeń pisała się jednak inna historia. Porażająca opowieść o uzależnieniu i samozniszczeniu, wypełniająca kolumny tabloidowych gazet i czasopism.Historia kobiety, która na scenie miała głos anioła, ale poza nią przegrywała walkę z własnymi demonami.

OBSADA

Whitney Houston, Bobby Brown, Bobbi Kristina Brown, Cissy Houston, Gary Houston

Premiera
14.12.2018
Kategoria
Biograficzny, Dokumentalny, Muzyczny
PRODUKCJA
Wielka Brytania, USA
CZAS TRWANIA
120 min

Zimna wojna

Opis

Nagrodzone za najlepszą reżyserię na festiwalu w Cannes, nowe dzieło Pawła Pawlikowskiego -laureata Oscara za film „Ida”. Oficjalny polski kandydat do Oscara w 2019 roku.„Zimna wojna”opowiada historię trudnej miłości dwojga ludzi, którzy nie umieją żyć bez siebie, ale równocześnie nie potrafią być razem. W ich role wcielają się Tomasz Kot i Joanna Kulig, którym na ekranie partnerują Agata Kulesza i Borys Szyc.Wydarzenia pokazane w „Zimnej wojnie” rozgrywają się w latach 50. i 60. XX wieku, w Polsce i budzącej się do życia Europie, a w ich tle wybrzmiewa wyjątkowa ścieżka dźwiękowa, będąca połączeniem polskiej muzyki ludowej z jazzem i piosenkami paryskich barów minionego wieku. Paweł Pawlikowski jest reżyserem i autorem  scenariusza „Zimnej wojny”. Napisał go wraz z nieżyjącym już Januszem Głowackim przy współpracy z Piotrem Borkowskim. Za scenografię do filmu odpowiadają Katarzyna Sobańska i Marcel Sławiński. Autorem zdjęć jest Łukasz Żal. Zdjęcia do filmu powstały między styczniem
a sierpniem 2017 roku. Ekipa kręciła film w Polsce, we Francji i Chorwacji. Producentem filmu jest Ewa Puszczyńska ze studia Opus Film, a dystrybutorem firma Kino Świat.

OBSADA

Joanna Kulig, Tomasz Kot, Borys Szyc, Agata Kulesza,  Adam Woronowicz

Premiera
21.12.2018
Kategoria
Dramat, Romans
PRODUKCJA
Polska, Francja, Wielka Brytania
CZAS TRWANIA
84 min

Darmowe pozycje

Jeśli masz jeden z poniższych pakietów telewizyjnych, otrzymujesz dostęp do darmowych pozycji w aplikacji VOD dystrybuowanych przez kanały będące w tych pakietach.

O aplikacji Netia VOD

Jeszcze łatwiejsze wyszukiwanie

Wyszukuj po tytułach lub aktorach, żeby znaleźć interesujące Cię filmy. Możesz dodatkowo wykorzystywać filtry dotyczące wieku odbiorcy, a także korzystać z szybkich linków prezentowanych jako tagi.

Twoje centrum zarządzania

Już teraz na Twoim koncie znajdziesz historię wszystkich transakcji,wgląd w Twoje dane oraz informacje na temat wykupionych subskrypcji. Wszystko w jednym miejscu bez ruszania się z kanapy.

Obcinaj ceny filmów

W nowym VOD od Netii będziesz mógł korzystać z voucherów z kodami rabatowymi na filmy. Rabaty są jednorazowe i nie łączą się ze sobą. Jeśli jesteś zapisany na nasz newsletter możesz się spodziewać, że kilka kodów w ciągu roku Ci wpadnie w prezencie. Nie ma za co ;)

Zabezpieczamy "bajki" dla dorosłych

Wiemy, że telewizor jest ulubionym gadżetem każdego domownikaniezależnie od tego, ile ma lat. Wiemy też, że tak jak dzieci, dorośli równieżmają swoje "bajki", do których dzieci nie powinny mieć dostępu.Dlatego treści erotyczne zabezpieczyliśmy kodem PIN, dzięki któremu oddasz pilotadziecku bez obaw, że zobaczy coś, co obali mu mit bociana i kapusty :)

Jakby luksusowo tu!

Dogodzić wszystkim domownikom i wybrać dobry film na wieczór to wyzwanie, któremu podołają nieliczni. Nowy, uproszczony wygląd aplikacji sprawi, że wybieranie filmu potrwa krócej,niż oglądanie. Tak, jest to możliwe ;)

A co z płatnością?

Dobre pytanie – gdy wybierzesz film i klikniesz KUP to opłatę doliczymy do faktury za nasze usługi. Dlatego nie musisz się obawiać, że zapomnisz hasła do serwisu bankowego albo chwilowo na koncie nie będziesz mieć środków. Zrób popcorn. Wybierz film. Obejrzyj go. Płatnością będziesz martwic się później.

Najczęstsze pytania i odpowiedzi

Jak uzyskać dostęp do aplikacji VOD?

Aplikacja jest dostępna wyłącznie poprzez Twój dekoder Netia Player. Na ten moment nie oferujemy serwisu internetowego ani aplikacji mobilnej.

Jak zamówić film?

Wystarczy, że w aplikacji Netia VOD znajdziesz interesujący Cię film, wybierzesz go i klikniesz "KUP".

Jak często dodawane są filmy do bazy?

Bazę filmów uzupełniamy regularnie. Każdego miesiąca możesz spodziewać się nowych pozycji filmowych, które umilą Ci wieczory.

Nie pamiętam kodu PIN. Co robić?

Mamy dwa rozwiązania na ten problem:

  • Zaloguj się do Netia Online i zresetuj swój PIN lub
  • Zadzwoń na infolinię 801 802 803 i skorzystaj z pomocy konsultanta