Cloud Roadshow Kraków
Menu główne

Cloud Roadshow

Jak nie stracić głowy w obliczu katastrofy?

28 listopada 2023 r. g. 10:00
 

Cykl spotkań pt. Cloud Roadshow organizowany jest przez Netię i Partnerów technologicznych, wspierających rozwiązania chmurowe oferowane w ramach linii NetiaNext. Serdecznie zapraszamy na spotkanie w Krakowie organizowane wspólnie z Dell Technologies, poświęcone migracji i zarządzaniu w chmurze, a w szczególności aspektom bezpieczeństwa. Natomiast gość specjalny z jednostki GROM przybliży sposoby działania w trudnych sytuacjach, jakimi mogą być kryzysy zbrojne czy wojna.

Zarejestruj się już teraz – liczba miejsc jest ograniczona! 

Organizatorzy Cloud Roadshow w Krakowie

28 listopada 2023 r. godz. 10:00
Queen Boutique Hotel
Kraków, ul. J. Dietla 60

AGENDA
 

10:00 Rejestracja i powitanie

 

10:15 "Święty spokój jako usługa na przykładzie migracji jednego z największych polskich banków do Google Cloud Platform ” – Adam Kowalczyk, Netia, Magdalena Figiel, Oktawave

 

10:45 "Bezpieczna infrastruktura z Dell" – Krzysztof Janowski, Dell Technologies

 

11:15 przerwa kawowa

 

11:30 DEBATA: Jak skutecznie przygotować się do awarii? Kiedy Disaster Recovery w chmurze nie wystarczy? - Adam Kowalczyk, Netia, Kamil Matosek, Netia, Michał Odziemczyk, Netia

  

12:15 GOŚĆ SPECJALNY z GROM

 

13:00 Q&A  

 

13:15 Lunch i networking


       

Zarejestruj się na wydarzenie

Prelegenci:

Adam Kowalczyk
Starszy Kierownik Produktu, Netia S.A.

Od 6 lat w Netii buduje produkty w obszarze Data Center & Cloud. Jest pomysłodawcą  i odpowiada za strategię komercjalizacji platformy chmurowej Netia Compute opartej o technologię VMware. W Oktawave w roli Head of Product rozwija usługi migracji i zarządzania chmurami publicznymi.
Magdalena Figiel
Project Manager, Oktawave S.A.

W branży IT pracuje od 8 lat, a od 4 lat współtworzy zespół Cloud Masters w Oktawave, pracując w roli Project Managerki. Przez ostatnie 5 lat działała w Radzie Programowej konferencji PLNOG. Wcześniej organizowała cykliczne spotkania społeczności SysOps/DevOps Polska MeetUp oraz współtworzyła społeczność administratorów sieciowych i systemowych.
Krzysztof Janowski
Advisory System Engineer for CEEMETA, Dell Technologies

Specjalista w dziedzinie rozwiązań IT. Wspiera cały kanał sprzedaży, zarówno partnerów, jak i klientów końcowych w obrębie rozwiązań z obszaru magazynowania, networkingu, serwerów, tworzenia kopii zapasowych oraz bezpieczeństwa. Prowadzi szkolenia techniczne na różnych poziomach zaawansowania. Aktywnie uczestniczy w różnego rodzaju wydarzeniach, warsztatach, prezentacjach produktowych i wdrażaniu rozwiązań Dell Technologies.
Kamil Matosek
Koordynator Rozwoju i Utrzymania ICT, Netia S.A.

W branży IT pracuje od 18 lat, a od 4 lat zarządza zespołem Administratorów ICT w Netii. Pracując w Netii zbudował zespół pasjonatów i profesjonalistów technologii Cloud oraz HCI opartej o technologię Dell oraz VMware. Zbudował i uruchomił chmurę publiczną oraz inne produkty chmurowe oferowane klientom biznesowym. Wcześniej pracował u innych operatorów telekomunikacyjnych oraz w branży bankowo-ubezpieczeniowej. Jest pasjonatem motoryzacji.
Michał Odziemczyk
Cloud/Data Center Architect, Netia S.A.

Od 18 lat w branży IT: cloud, wirtualizacja, storage, backup. Pomaga klientom biznesowym projektować i optymalizować środowiska oraz platformy IT w modelu usługowym, zarówno pod kątem technicznym jak i biznesowym. W Netii odpowiada również za architekturę produktów chmurowych i data center, ściśle współpracując z działami wdrożeniowymi i bezpieczeństwa.
Piotr Gąstał
Były dowódca JW. GROM

Służąc w Jednostce Wojskowej GROM zajmował szereg stanowisk w rozpoznaniu, wydziale operacyjnym i zespole bojowym, m.in.: dowódcy sekcji, dowódcy grupy oraz zastępcy dowódcy Jednostki. Brał udział w koordynowaniu współpracy GROM-u z zagranicznymi partnerami. Wielokrotnie wykonywał zadania poza granicami kraju (na Haiti, we Wschodniej Slawonii, Kosowie i Iraku). Za swoją służbę był wielokrotnie wyróżniany, m.in. w 1998 roku „Krzyżem Zasługi za Dzielność”. Posiada stopień mistrzowski w karate.

Jak dojechać?

Wybierz swój język ×