Zgody

Treść zgód marketingowych

Treść zgód marketingowych


Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo do wycofania każdej z poniższych zgód. Cofnięcie zgody nie wpłynie na legalność przetwarzania przed jej wycofaniem. Poniższe zgody obowiązują do odwołania. Administratorem Twoich danych osobowych są Spółki Grupy Netia w skład których wchodzą: Netia S.A. z siedzibą przy ul. Poleczki 13, 02-822 Warszawa, Telefonia Dialog spółka z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Strzegomska 142A, 54-429 Wrocław, Internetia sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Poleczki 13, 02-822 Warszawa, TK Telekom spółka z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ulicy Kijowskiej 10/12A, 03-743 Warszawa, zwanymi dalej Współadministratorami.


Wyrażam zgodę na:


 • używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.


  Korzyści: Dzięki tej zgodzie, będziemy mogli się skontaktować się z Tobą dzwoniąc lub wysyłając SMS z nową lepszą ofertą.

   
 • otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowych.


  Korzyści: Dzięki tej zgodzie, będziemy mogli wysłać do Ciebie wiadomość e-mail np. z informacją o nowych promocjach.

   
 • na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych dotyczących usług i produktów podmiotów trzecich.*

  * Aktualna lista podmiotów trzecich znajduje się w polityce prywatności na stronie www.netia.pl


  Korzyści: Dzięki tej zgodzie będziemy mogli przedstawić i zaproponować Ci usługi i produkty naszych partnerów. Zgoda jest tylko na nasz użytek – nie przekażemy Twoich danych naszym partnerom. Jeśli jeden z nich ma jakąś promocję to ta promocja będzie mogła być dostępna również dla Ciebie za naszym pośrednictwem.

   
 • podejmowanie wobec mnie decyzji w sposób zautomatyzowany w zakresie propozycji dotyczących usług i produktów, w oparciu o przewidywania co do moich preferencji, oparte o wiedzę rynkową i zachowania użytkowników oraz wiedzę o moich danych osobowych, w tym danych transmisyjnych i lokalizacyjnych. Jeżeli tego typu decyzje wywierać będą skutki prawne lub inne, to przysługuje mi prawo do odwołania od takiej decyzji, o szczegółach którego zostanę powiadomiony z odpowiednim wyprzedzeniem.


  Korzyści: Dzięki tej zgodzie będziemy mogli przedstawić Ci najatrakcyjniejsze oferty, dopasowane do Twoich potrzeb. Na podstawie tego jak korzystasz z obecnych usług będziemy mogli wybrać dla Ciebie najlepsze oferty.

   
 • Przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych, dotyczących usług i produktów Netii i „Współadministratorów”


  Korzyści: Dzięki tej zgodzie będziemy mogli przetwarzać Twoje dane jeśli jeszcze nie stałeś się naszym klientem oraz gdy przestaniesz nim być. Dzięki tej zgodzie będziemy mogli kontaktować się wtedy z Tobą w celu przedstawienia oferty na nasze produkty i usługi. Sposób kontaktu z naszej strony będzie zależał od tego, na jaki kanał komunikacji wyraziłeś zgodę.

   

Czy powyższy tekst okazał się przydatny?Jeżeli masz pomysł jak możemy poprawić tekst pomocy, napisz do nas