Netia Spot

Co to jest Netia Spot?

Netia Spot to więcej niż router – to bezprzewodowe serce Twojego domu lub biura. Pozwala swobodnie korzystać z nieograniczonych zasobów internetu i zapewnia dostęp do świata cyfrowej rozrywki i pracy.

Uruchomienie Netia Spota jest proste i intuicyjne – wystarczy go podłączyć, a skonfiguruje się automatycznie.

Wreszcie możesz pozbyć się plątaniny kabli i wygodnie korzystać z sieci w dowolnym miejscu. Teraz cała rodzina może wspólnie surfować po internecie. Nieważne, czy korzystasz z komputera stacjonarnego, laptopa, drukarki, smartfonu, telewizora czy konsoli do gier – wszystkie urządzenia perfekcyjnie współpracują z Netia Spotem, bez konieczności łączenia ich kablem.

Netia Spot daje Ci możliwość odczytywania plików z dysków przenośnych. Podłącz do Netia Spota dysk zewnętrzny lub pamięć USB i korzystaj z ich zawartości z każdego komputera w Twoim domu lub biurze.

Netia Spot to udostępnianie multimedialnych plików (muzyka, filmy, zdjęcia) w sieci domowej. Wystarczy odtwarzacz zgodny ze standardem DLNA i już możesz wyświetlać zdjęcia i filmy z dowolnego urządzenia - na ekranie Twojego telewizora.


Dzięki autodiagnostyce prawidłowe działanie Netia Spota jest na bieżąco monitorowane, a komunikaty z instrukcjami jak zareagować, pokazują się na ekranie Twojego komputera.

Netia Spot gwarantuje również najwyższy poziom bezpieczeństwa stworzonej przez Ciebie sieci.

Schemat

Zobacz jak to działa

Dlaczego warto?

podłącz i korzystaj (plug & play)

podłącz i korzystaj (plug & play)

Netia Spot jest niezwykle prosty w obsłudze – nie wymaga konfiguracji.
bezprzewodowe serce Twojego domu

bezprzewodowe serce Twojego domu

Łączy w jedną sieć urządzenia, takie jak: komputery, dyski zewnętrzne, konsole do gier, drukarki i inne.
unikalny design

unikalny design

Netia Spot to estetyczne urządzenie, którego nie musisz chować pod regałem. Obudowa ma prosty, nowoczesny kształt, bez wystających anten i splątanych kabli.
pliki z dysków przenośnych

pliki z dysków przenośnych

Podłącz do Netia Spota dysk zewnętrzny lub pamięć USB i korzystaj z ich zawartości z każdego komputera w Twoim domu lub biurze – bez dodatkowych kabli.
autodiagnostyka

autodiagnostyka

Jeśli ktoś niechcący odłączy kabel od Netia Spota lub w inny sposob stracisz połączenie z internetem, Netia Spot poinformuje Cię o tym i podpowie, jak naprawić przerwane połączenie. Na ekranie Twojego komputera wyświetlą się odpowiednie instrukcje.
zdalny dostęp do plików

zdalny dostęp do plików

Podłącz dysk USB i korzystaj z jego zawartości w dowolnym miejscu na świecie.
print serwer

print serwer

Podłącz swoją drukarkę USB a będziesz mógł drukować dokumenty z dowolnego komputera poprzez bezprzewodową sieć Wi-Fi.
udostępnienie łącza internetowego

udostępnienie łącza internetowego

Włącz sieć Wi-Fi dla gości, a wszyscy znajomi będą mogli korzystać z Internetu w Twoim domu bez ryzyka dostępu do Twoich prywatnych zasobów.

Dostępny w ofercie

Internet z Netia Spotem

Internet

z Netia Spotem

  • Szybki Internet Max 50 Mb/s
  • router Wi-Fi Netia Spot