Komunikaty

29 kwietnia 2016

Oferta na Próbę

  • Komunikaty
  • DOM

GK Netia niniejszym informuje, że spółki Netia S.A., Internetia sp. z o.o., Telefonia Dialog sp. z o.o., Petrotel sp. z o.o. przystępują do Memorandum na rzecz podejmowania świadomych wyborów przez użytkowników końcowych usługi dostępu do Internetu w publicznych sieciach telekomunikacyjnych.

To inicjatywa mająca na celu podniesienie świadomości użytkowników końcowych oraz pozwalająca na zapoznanie się z usługami dostępu do Internetu.

Możliwość dokonania świadomego wyboru usługi po jej okresie wypróbowania przez konsumenta pozwoli klientowi na podjęcie decyzji w oparciu o fizyczne sprawdzenie możliwości technicznej danej usługi.

Możliwość wypróbowania działania usługi pozwoli na pełne zapoznanie się klienta z daną technologią, jej możliwościami ale także z jej ograniczeniami.

Netia przygotowała ofertę typu try&buy dostępną na podstawie SWP:Szczegółowe Warunki Promocji "Oferta z GigaPrezentem - internet na próbę"

Mamy nadzieję, iż spotka się z pozytywną reakcją klientów i pozwoli postrzegać Netię, jako partnera.

15 kwietnia 2019
DOM

Zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego 2018/1971 z dnia 11 grudnia 2018 r., zmianie ulegną stawki za wykonane połączenia międzynarodowe w ramach Europejskiego Obszaru Gospodarczego (EOG)

czytaj dalej »
01 stycznia 2019
DOM

Niniejszy komunikat dotyczy klientów korzystających z Usług Mobilnych na podstawie cenników: Netia Mobile z komponentami, Taryfa Mobilny Telefon SIM, Netia Mobile Taryfa Indywidualna, Netia Mobile, Netia Mobile dla Firm, Diallo oferta indywidualna, Diallo oferta biznes, Diallo Mobilny.

czytaj dalej »
28 listopada 2018
DOM

Promocja „Zasady świadczenia usług w roamingu międzynarodowym dla Netia Mobile” ulega przedłużeniu do dnia 28 listopada 2019 r. z uwzględnieniem nowych stawek opłat dodatkowych do cen usług w roamingu międzynarodowym w wysokości zatwierdzonej przez Prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej.

czytaj dalej »
17 września 2018
DOM

Uprzejmie informujemy, że w związku z decyzją Prezesa UKE zmianie (obniżeniu) ulega Stawka Dodatkowa za połączenie odebrane doliczana w przypadku naruszenia Polityki i Zasad.Od 22 września 2018 stawka za minutę połączenia odebranego wynosi 0,04 zł (0,03 zł netto).

czytaj dalej »
20 czerwca 2018
DOM

Szanowny kliencie Informujemy Cię, że dla Twojego bezpieczeństwa zmieniliśmy formę powiadomienia o eFakturze.Od dnia 25.06.2018 roku zmieniamy zakres danych podawanych w powiadomieniu o wystawieniu eFaktury.

czytaj dalej »
01 marca 2018
DOM

Od dnia 1 marca 2018 r. umożliwiamy korzystanie z roamingu międzynarodowego, w tym z roamingu międzynarodowego w Strefie Euro z uwzględnieniem opłat dodatkowych do cen usług w roamingu międzynarodowym niezależnie od polityki uczciwego korzystania, w wysokości zatwierdzonej przez Prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej.

czytaj dalej »