Sprawdź dostępność usług


sprawdź
Zaznacz, jeśli w Twoim adresie nie ma ulicy
Zaznacz, jeśli w Twoim adresie nie ma numeru mieszkania
Uzupełnij poprawnie pola zaznaczone na czerwono.
Komunikaty

29 kwietnia 2016

Oferta na Próbę

  • Komunikaty
  • DOM

GK Netia niniejszym informuje, że spółki Netia S.A., Internetia sp. z o.o., Telefonia Dialog sp. z o.o., Petrotel sp. z o.o. przystępują do Memorandum na rzecz podejmowania świadomych wyborów przez użytkowników końcowych usługi dostępu do Internetu w publicznych sieciach telekomunikacyjnych.

To inicjatywa mająca na celu podniesienie świadomości użytkowników końcowych oraz pozwalająca na zapoznanie się z usługami dostępu do Internetu.

Możliwość dokonania świadomego wyboru usługi po jej okresie wypróbowania przez konsumenta pozwoli klientowi na podjęcie decyzji w oparciu o fizyczne sprawdzenie możliwości technicznej danej usługi.

Możliwość wypróbowania działania usługi pozwoli na pełne zapoznanie się klienta z daną technologią, jej możliwościami ale także z jej ograniczeniami.

Netia przygotowała ofertę typu try&buy dostępną na podstawie SWP:Szczegółowe Warunki Promocji "Oferta z GigaPrezentem - internet na próbę"

Mamy nadzieję, iż spotka się z pozytywną reakcją klientów i pozwoli postrzegać Netię, jako partnera.

20 marca 2017
DOM

Obserwujemy intensywną kampanię e-mailową (phishingową) podszywającą się pod Netia S.A. Szkodliwe wiadomości e-mail do złudzenia przypominają informacje o wystawionej fakturze, przesyłane standardowo przez naszą firmę.

czytaj dalej »
16 stycznia 2017
DOM

Promocja trwa od 13.01.2017 r. do 31.12.2017 r.

czytaj dalej »
22 sierpnia 2016
DOM

Klienci Dialogu i Netii zostaną objęci cennikiem od dnia 22.09.2016

czytaj dalej »
12 sierpnia 2016
DOM

GK Netia niniejszym informuje, że od 12.08.2016 klienci usługi Telefonii Komórkowej spółek Netia S.A., Internetia sp. z o.o., Telefonia Dialog sp. z o.o. mogą korzystać z usługi Przychodzący SMS/MMS specjalny

czytaj dalej »
29 kwietnia 2016
DOM

GK Netia informuje, że spółki Netia S.A., Internetia sp. z o.o., Telefonia Dialog sp. z o.o., Petrotel sp. z o.o. przystępują do Memorandum na rzecz podejmowania świadomych wyborów przez użytkowników końcowych usługi dostępu do Internetu

czytaj dalej »
23 grudnia 2014
DOM

Informujemy, że w związku ze zmianą obowiązujących przepisów prawnych, z dniem 25 grudnia 2014 roku Grupa Netia wprowadza nowe regulaminy świadczenia usług.

czytaj dalej »