Netia - strona główna

Sprawdź dostępność usług
Filmowe hity
w nowym serwisie Netia VOD

50 prezentów na święta! Dla każdego z Was!

Postanowiliśmy pobawić się w Świętego Mikołaja i rozdać Wam trochę prezentów. Dla każdego z Was mamy aż 50 darmowych filmów! Z aplikacją Netia VOD nie będziecie się ani przed światami, ani w ich trakcie i tak aż do 2 stycznia przyszłego roku!

Pogoda zachęca raczej do spędzania czasu w domu a wieczory coraz chłodniejsze i dłuższe. Dlatego postanowiliśmy umilić Wam ten czas za pomocą naszej nowej oferty Netia VOD. Możecie za darmo odebrać aż 50 filmów i bajek bezpośrednio ze swojego Netia Playera :)

Wystarczy tylko dostęp do Netia Playera, wejście w zakładkę PREZENTY w aplikacji Netia VOD. Każdy tytuł, który jest w promocji można obejrzeć dowolną ilość razy bez dodatkowych opłat.

Do wyboru macie naprawdę dużo filmów, m.in. „Stefan Malutki”, „Niebo Nad Saharą”, „Święta Marzeń”, „Ja, Frankenstein” i „Benek Brawura I Czerwone Taksówki”. Tak dużo, że można w tym wszystkim się pogubić, więc przychodzimy Wam z pomocą i prezentujemy nasze osobiste top 5 :) Pozostałe propozycje znajdziecie w aplikacji Netia VOD na swoich Netia Playerach.

VOD okładki filmów prezenty

Nie masz jeszcze
Telewizji Osobistej od Netii?

Specjalna świąteczna oferta dla Ciebie.

Sprawdź

Jak skorzystać?

Na twoim dekoderze wejdź w aplikacje
Netia VOD do zakłdki prezenty.

Oglądaj 50 filmów
i bajek bez ograniczeń.

Netia 2017