Netia - strona główna

Długo wyczekiwany rewanż. Czy Materla tym razem wygra?

Zamów wcześniej i zapłać mniej Przedsprzedaż: 34,90 zł
W dniu gali: 39,90 zł

Gala KSW 49

Po roku od pierwszej walki i sensacyjnej porażki Michał Materla wejdzie znów do klatki z piekielnie mocno kopiącym Anglikiem, Scottem Askhamem. Tym razem stawką walki wieczoru będzie pas kategorii średniej.


Tytułu mistrzowskiego w dywizji półśredniej bronić będzie Roberto Soldić, a naprzeciw niego stanie gdynianin Krystian Kaszubowski. Czy rywalowi Soldica uda mu się zadowolić gusta lokalnych kibiców fightera?

Do klatki wróci również Karol Bedorf, a jego rywalem będzie Damian Grabowski. 

Po najważniejszej wygranej w karierze, Irlandczyk Norman Parke, zmierzy się z byłym mistrzem wagi piórkowej, Arturem Sowińskim. 

„Killer z Dubrownika” Antun Račić znów spotka się w klatce KSW z "Polskim Orłem" Pawłem Polityło, nie zabraknie również dwóch specjalistów od nokautów Martina Zawady i Thiago Silvy. To tylko wycinek tego, co czeka nas w trakcie gali KSW 49.


18 maja w Ergo Arenie odbędzie się 9 pojedynków:

Michał Materla vs Scott Askham
Roberto Soldić vs Krystian Kaszubowski
Karol Bedorf vs Damian Grabowski
Artur Sowiński vs Norman Parke
Akop Szostak vs Erko Jun
Martin Zawada vs Thiago Silva
Antun Račić vs Paweł Polityło
Michał Andryszak vs Luis Henrique
Leszek Krakowski vs Michael Dubois


Start: sobota, 18 maja , godz. 19:00

Co to jest Pay Per View?

Pay-per-view (inaczej PPV) – usługa dodatkowa w ramach której przygotowujemy transmisje na żywo m.in. z wydarzeń sportowych, np. gale boksu zawodowego, wrestlingu, mieszanych sztuk walki, meczy piłki nożnej lub siatkówki. Te wyjątkowe eventy można obejrzeć poprzez dekoder dokonując zamówienia w specjalnej aplikacji.

Zamów transmisję na dekoderze Netii

  1. W moje menu Netia Playera należy wybrać serwis PPV.
  2. Po wejściu do serwisu pojawi się informacja o wydarzeniu. Aby zakupić dostęp do transmisji PPV po wybraniu klawisza OK należy zaakceptować regulamin.
  3. Aby zakończyć proces należy podać kod PIN VOD i kontroli rodzicielskiej (kod jaki klient ustalał przy konfiguracji Netia Playera) i potwierdzić klawiszem OK zakup dostępu do transmisji PPV.
  4. Maksymalnie po 10 min. zostanie udostępniony kanał z transmisją PPV
Koszt transmisji PPV KSW 49 to: 34,90 zł (przedsprzedaż) oraz 39,90 zł (w dniu gali)”

Jak skorzystać?

Po dokonaniu zamówienia, transmisję PPV będzie można oglądać na kanale 500 w Twoim Netia Playerze, który doda się automatycznie do Twojej listy kanałów.

Zakupy dostępu do transmisji PPV można dokonać tylko przez aplikację na Netia Player.